xPietsze
xPietsze
  15 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam. Posiadam internet play online na kartę. i gdy pobieram pliki np 2x700mb to rozłącza mi neta. ściągnie ok 100mb i koniec. nie zawsze się tak dzieje ale nie wiem czym tj spowodowane. czekam na odpowiedźi

xPietsze
xPietsze
  15 grudnia 2011

odpowiedzi*

Fazo
Fazo
  15 grudnia 2011

Ciezko okreslic dlaczego, ale dostep do Internetu tego typu cierpli na roznego rodzaju bolaczki. Polecam jakiegos Download Managera, ktory bedzie mial mozliwosc wznowienia sciagania od przerwanego miejsca.

xPietsze
xPietsze
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciezko okreslic dlaczego, ale dostep do Internetu tego typu cierpli na roznego rodzaju bolaczki. Polecam jakiegos Download Managera, ktory bedzie mial mozliwosc wznowienia sciagania od przerwanego miejsca.

co polecasz?
222slodki222
222slodki222
  15 grudnia 2011

fleshget ja mam play za 59 19giga i modem router optionicon globesurfer III i mi lata ładnie prędkość 4mega ściągania 450Kb/s teraz widze ze tp ciagnie do mnie swiatełko i mowili ze 6mega spokojnie moze i 10 :)

xPietsze
xPietsze
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fleshget ja mam play za 59 19giga i modem router optionicon globesurfer III i mi lata ładnie prędkość 4mega ściągania 450Kb/s teraz widze ze tp ciagnie do mnie swiatełko i mowili ze 6mega spokojnie moze i 10 :)


mi też ładnie śmiga ;) do prawie 500kb/s przy ściąganiu ;) ale ta prędkość zależna jest z jakiego serwera się pobiera;) wcześniej miałem blueconnect ;/

btw: wypróbuję tego flashget-a
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Posiadam internet play online na kartę.

a jaki tam masz limit danych ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xPietsze
xPietsze
  15 grudnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: a jaki tam masz limit danych ?


5GB. doładowanie za 50zł
Avatar użytkownika MichalAngello90MichalAngello90
Posty: 274 (po ~135 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
MichalAngello90
  16 grudnia 2011

jaki masz system operacyjny?

xPietsze
xPietsze
  17 grudnia 2011
MichalAngello90
MichalAngello90: jaki masz system operacyjny?

windows xp professional SP3
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.