lucas
lucas
  13 grudnia 2011 (pierwszy post)

Mam pytanie. Chcę skopiować płyty z mojej oryginalnej GTA IV. Czy zwykłe DVD wystarczą czy trzeba jakieś inne?

MichaU
MichaU
  13 grudnia 2011
lucas
lucas: Mam pytanie. Chcę skopiować płyty z mojej oryginalnej GTA IV. Czy zwykłe DVD

:rotfl: :D chyba chcesz skopiowac kopie oryginalu :rotfl:

lucas
lucas: Czy zwykłe DVD wystarczą czy trzeba jakieś inne?

najlepiej winylowe :lol:
lucas
lucas
  13 grudnia 2011

To chyba było moje ostatnie pytanie na tym forum bo prędzej gówno na ryj mi spadnie niż dostanę sensowną odpowiedź od normalnego człowieka.

MichaU
MichaU:

Gówno wiesz? To nie pisz. Proste...
Paranienormalny
Paranienormalny
  13 grudnia 2011
lucas
lucas: To chyba było moje ostatnie pytanie na tym forum bo prędzej gówno na ryj mi spadnie niż dostanę sensowną odpowiedź od normalnego człowieka.MichaU: Gówno wiesz? To nie pisz. Proste...

Jeśli dalej będziesz taki "kulturalny" to będzie to ostatnią rzeczą, jaką zrobiłeś na tym portalu [*]
Co do tematu, najprawdopodobniej będziesz potrzebował płytki DVD-R DL. A jak nie wiesz co to jest, proś o pomoc wujka google.
NicZaFriko
NicZaFriko
  15 grudnia 2011

Szczerze ja też to odczułem , na tym forum robi sie syf .. zamiast normalnej odpowiedzi to co pierwsze pier dala sie jakiś mosiek i pisze zeby najlepiej na winylowe , sam przestałem zadawac pytania na tym forum bo z dnia na dzien coraz głupsze pytania dostaje. A nie dziwie sie ze sie kolega zdenerwował bo ja bym tez pewnie tak napisał , jak kuba Bogu..

Fazo
Fazo
  15 grudnia 2011
lucas
lucas: Czy zwykłe DVD wystarczą czy trzeba jakieś inne?

Wystarcza zwykle.
MichaU
MichaU
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zamiast normalnej odpowiedzi to co pierwsze pier dala sie jakiś mosiek i pisze zeby najlepiej na winylowe , sam przestałem zadawac pytania na tym forum bo z dnia na dzien coraz głupsze pytania dostaje

skoro reprezentuje taki poziom i slownictwo jak twoja wypowiedz to niedziw sie ze takie sa :) swoja droga zostaw sobie takie teksty dla swoich kolegow :) albo na niedzielny obiad pozdrawiam
shinu
shinu
  15 grudnia 2011

haters gona hate

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 grudnia 2011

mistrzowski temat i odpowiedzi :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

fake
fake
  16 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze ja też to odczułem , na tym forum robi sie syf

No nie żartuj. Syf to tu był od zawsze. Chcesz normalnej odpowiedzi na konkretne pytanie - zadajesz je na odpowiednim tematycznym forum, gdzie są ludzie który mają o tym pojęcie. Na foteczka.pl mógłby zostać tylko Hyde i O fotka, poziom ten sam.
Nietypowy04
Posty: 27 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Nietypowy04
  19 grudnia 2011

Najlepiej to zależy kto lubi mieć płyt w domu:D pirackich można dvd i podzielić oryginalna na kilka części i po nagrywać na płytki lub płytę DVD double layer i wtedy na jednej wszystko się zmieści i dołożyć cracka:D:D bo już oryginał nie będzie :D:D
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  20 grudnia 2011
MichaU
MichaU: najlepiej winylowe

-_-

MichaU
MichaU: Tv Mod

-_-
typowe:)

lucas
lucas: Czy zwykłe DVD wystarczą czy trzeba jakieś inne?

Jeżeli masz oryginał to bodaj siedzą na 9gb płytach, z resztą sam sprawdz i takie kup, tylko nie wiem czy tak bezproblemowo je nagrasz przez zabezpieczenia :)

MichaU
MichaU: skoro reprezentuje taki poziom i slownictwo jak twoja wypowiedz to niedziw sie ze takie sa :) swoja droga zostaw sobie takie teksty dla swoich kolegow :) albo na niedzielny obiad pozdrawiam

Tak bo pocisk z niewiedzy autora, który dla upewnienia się założył temat to szczyt intelektualizmu. W takim wypadku jednak jestem poniżej jakiegokolwiek poziomu człowieczeństwa i kultury:)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  23 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lucas: Czy zwykłe DVD wystarczą czy trzeba jakieś inne?Wystarcza zwykle.


niekoniecznie zwykłe, najlepiej kupić takie które mają pojemność 8GB
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.