xXnAWeXx
xXnAWeXx
  13 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam chcialem wam zaprezentowac frag movie z call of duty 1 :)
Mam nadzieje ze pomysl wam sie spodoba :)

http://www.youtube.com/watch?v=I52BRiwNjRQ

Paranienormalny
Paranienormalny
  13 grudnia 2011

Leci łapka w dół.
A śmiechowy bonus:
"Nie możesz przeglądać mojego profilu, ponieważ jesteś na mojej czarnej liście

Dodaj xXnAWeXx do czarnej listy "
:crylol:

Fazo
Fazo
  13 grudnia 2011

Dobre! Kiedys sie jaralem CSem - mialem mnostwo materialu na takie filmiki. ;)
Teraz zaczynam koksac BF3. Pozdro

xXnAWeXx
xXnAWeXx
  13 grudnia 2011

nie ma to jak dostac lapke w dol od kogos kto nie ma zielonego pojecia o obrobce a tym bardziej o klimacie gry :) zreszta to jest malo wazne :)

MilagroAnor
MilagroAnor
  13 grudnia 2011

Dokladnie :) a co do samej obrobkli jest na dosc wysokim poziomie intro iszczy sytem :) fragi dobrane pod tracka,a co najwazniejsze jakosc jest swietna :)

Paranienormalny
Paranienormalny
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma to jak dostac lapke w dol od kogos kto nie ma zielonego pojecia o obrobce a tym bardziej o klimacie gry :) zreszta to jest malo wazne :)

Mam pojęcie, ale nie znoszę spamu. Jak materiał jest dobry prędzej czy później ludzie na niego trafią, nie trzeba na siłę reklamować gdzie się da.
Paranienormalny
Paranienormalny
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokladnie :) a co do samej obrobkli jest na dosc wysokim poziomie intro iszczy sytem :) fragi dobrane pod tracka,a co najwazniejsze jakosc jest swietna :)

Schowaj dupę :zonk: Choć i tak pewnie nie twoja ina fake.
MilagroAnor
MilagroAnor
  13 grudnia 2011

wiesz dzial mowi sam za siebie tak ? wnioskuje ze dostalem lapke w dol tylko dlatego z eniby spamuje ? porazka :) troche pracy w to wlozylem wiec zamiescilem zeby ujrzalo to swiatlo dzienne i tyle :) od tego miedzy innymi jest ten dzial :)

Paranienormalny
Paranienormalny
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz dzial mowi sam za siebie tak ? wnioskuje ze dostalem lapke w dol tylko dlatego z eniby spamuje ? porazka :) troche pracy w to wlozylem wiec zamiescilem zeby ujrzalo to swiatlo dzienne i tyle :) od tego miedzy innymi jest ten dzial :)

Ahahahahahah. no to oba twoje konta zaraz do blokady polecą :rotfl:
http://www.tineye.com/search/011bd49ccca4cd72b260d789f6ced4fb1c2022f5/?pluginver=firefox-1.1
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  13 grudnia 2011

Jakoś muzyczka z intro gryzie się z ta podczas fragów.

Malolat
Posty: 126 (po ~85 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 19
Malolat
  13 grudnia 2011

ee esports grales w takim razie pamitasz bmf tak ? ;> jezeli tak to pozdro

To jest nie miłość do muzyki, to jest pasja wychodząca poza upodobanie i poza hobby, to jest droga życia. Muzyka jest esencją mojego życia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.