citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  9 grudnia 2011 (pierwszy post)

właśnie po zaktualizowaniu na system 4.00 system padł znaczy wyskakuje komunikat 8002f14eE i konsola dalej nie idzie kupiłem w media expert czy moge tam oddać sprzęt czy muszę dzwonić do serwisu sony malo tego ma jeszcze 2 lata ubezpieczenia ale wolałbym to obejść bo może się jeszcze przydać ,no i konsola kupiona 11 listopada tego roku nie cały miesiąc czy muszą mi uznać gwarancje czy będą problemy.

Jacek80
Jacek80
  9 grudnia 2011

możesz oddać do sklepu, oni resztę załatwią, chyba że masz gwarancję "Door to Door", to w tedy korzystaj z niej.

Konto usunięte
Konto usunięte: ma jeszcze 2 lata ubezpieczenia

ubezpieczyłeś konsolę?
Jak będziesz oddawał konsolę, to powiedz że nie wiesz co się stało, jednego dnia działała, drugiego już nie.

Ps. Używaj przecinków, kropek, znaków zapytania itp, bo trzeba po kilka razy czytać, żeby wiedzieć o co Ci chodzi.
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  10 grudnia 2011

Oddałem do media expert tam kupiłem i sprzęt oddano do serwisu może ktoś wie ile się czeka tu nie wiedzą bo to nowo otwarty sklep,tak kupilem polise ale na razie z niej nie chce skorzystać bo przecież jest jeszcze rok bez miesiąca gwarancji producenckiej ,ale takiej awarii bym się nie spodziewał ze po aktualizacji na najnowszy wszystko padnie ,przy uruchomieniu systemu się instaluje ten nowo pobrany i staje na 11% i dalej wyskakuje błąd i nie można nic zrobić pisze aby wyłączyć konsole jak nastąpi pikniecie odłączyć kabel zasilający nic nie daje dzwoniłem nawet do biura obsługi klienta ps3 -nie tego gwarancyjnego i pani mnie instruowała co mam robic z przyciskiem zasilania aby wymusić recovery menu z 15 prób i nic ,może miał ktoś podobny problem niech go opisz i czy sony szybko odsyła naprawione konsole.

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  16 grudnia 2011

sprawa rozwiązana 5 dni w naprawie była wysłali do sony dzisiaj już konsola w domu .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.