byczo
byczo
  3 grudnia 2011 (pierwszy post)

Teraz na serio. Jakie macie sprzęty i ile są warte? :P

Komp: (nie ma się czym chwalić, ale ja dbam o niego, więc chodzi super)
AMD Athlon 64 Processor
3000+
1,8 gHz, 1Gb RAM
Rozszerzenie adresu fizycznego
Windows XP Home Edition 2002 PL
Dodatek Service Pack 3
Monitor:
Samsung LCD 18''
Głośniki:
Logitech LS21
Mysz:
Logitech M515
Klawiatura:
Przewodówkę zwykłą Logitech, nie pamiętam tu wersji.

Pochwalony

Ada
Ada
  8 grudnia 2011

Ja chętnie zobaczyłabym Mordern Warfare 3, ale jako, że nie posiadam już konsoli, albo muszę Faza poprosić o kilka godzin na jego kompie, albo poczekać, aż mi "zbuduje" mojego własnego :D

Shaitan
Shaitan
  8 grudnia 2011
Ada
Ada: Ja chętnie zobaczyłabym Mordern Warfare 3, ale jako, że nie posiadam już konsoli, albo muszę Faza poprosić o kilka godzin na jego kompie, albo poczekać, aż mi "zbuduje" mojego własnego :D

MW3 ssie, Battlefield 3 rządzi xD
Ada
Ada
  8 grudnia 2011
Ada
Ada: Ja chętnie zobaczyłabym Mordern Warfare 3, ale jako, że nie posiadam już konsoli, albo muszę Faza poprosić o kilka godzin na jego kompie, albo poczekać, aż mi "zbuduje" mojego własnego :D


przepraszam, post nie na temat, zapomniałam dodać, że zapewne mój laptop nie pociągnie na MW3 albo Battlefield 3, bo za słaba karta graficzna. Teraz już jest na temat, ponarzekałam trochę na mój sprzęt :P
Ada
Ada
  8 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: MW3 ssie, Battlefield 3 rządzi xD

grałam troszkę w MW2, i mi się nawet podobało, dlatego ciekawi mnie Trójeczka :>

Jak Fazo wreszcie dostanie swoją superaśną kartę grafiki, i będzie mógł odpalić Battlefield'a, to se przynajmniej popatrzę xD

Da się jakoś zrobić tuning lapka, żeby lepsza grafika była ? :lol: :>
Shaitan
Shaitan
  8 grudnia 2011
Ada
Ada: Da się jakoś zrobić tuning lapka, żeby lepsza grafika była ? :>

W 99% przypadków nie, a w tym 1% i tak jest to nieopłacalne ;P
Ada
Ada
  8 grudnia 2011
Shaitan
Shaitan: W 99% przypadków nie, a w tym 1% i tak jest to nieopłacalne ;P


kurczę ;s
Simsy mi się zawsze nudzą po tym, jak zbuduję chatę, więc chyba muszę zostać przy pasjansie ;s :rotfl:
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  8 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Draxiu moj Radeon jest jeszcze w transporcie. Dopiero pozniej bede zakladal konto.

aaa to ja juz 8 Wrone mam ;p
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.