kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  29 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam chcialbym kupic drukarke, ale totalnie nie ogarniam tematu. Chodzi mi o cos w cenie 250zl i fajnie by bylo gdyby to bylo urzadzenie wielofunkcyjne. LEXMARK PRO205 moge takie cos kupic w biedronce z okazji otwarcia chca za nia 229zl. Sprawdzalem w necie to dosc okazyjna cena. Wiem juz ze tusze do tego sa najdrozsze chyba jakie moga byc. Znalazlem w necie cos takiego: http://allegro.pl/drukarka-ksero-skaner-epson-sx218-10xtusze-usb-i1937619257.html Zamienniki tuszy sa bardzo tanie np: http://allegro.pl/10-x-tusz-epson-s21-sx218-sx-218-sx115-sx210-sx215-i1939161588.html .
Teraz tak wiem ze Np do hp sa takie buteleczki z tuszem, ale jak to jest wtedy co biore wlewam tusz i co? Przeciez tam jest ten chip i co on daje jak stwierdzi ze nie ma tuszu to co wtedy? Jak to wszystko ogarnac, ma byc pozniej tanio w eksploatacji. Nie ze wyjdzie wydruk jednej strony 1 zl albo wiecej.
Kuzyn ma jakiegos hp uzadzenie wielofunkcyjne i wiem ze idzie tylko do jakiegos punktu gdzie napelniaja mu to za niecale 20 zl jeden kolor, ale nie wiem jak jest z tym chipem czy ma jakis inny kupiony czy oni tez to jakos ogarniaja wtedy. Wiem ze nie ma juz tego na rynku.

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  29 listopada 2011

Znaczy tego urzadzenia hp nie ma bo tak bym kupil takie samo, a nie chce uzywki brac.

Fazo
Fazo
  3 grudnia 2011

Bierz co jest, chyba ze chcesz duzo drukowac. Jak sporadyczne drukowanie to bierz byle co z Tesco. Dobre promocje maja. Patrz na cene tuszu. Ostatnio wazna jest obsluga Wi-Fi przez drukarke. Pozdro

whitestok
whitestok
  4 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bierz co jest, chyba ze chcesz duzo drukowac. Jak sporadyczne drukowanie to bierz byle co z Tesco. Dobre promocje maja. Patrz na cene tuszu. Ostatnio wazna jest obsluga Wi-Fi przez drukarke. Pozdro

zgadzam się, a tak od siebie jeszcze dodam, że polecam markę Canon
pozdro
whitestok
whitestok
  4 grudnia 2011

a ten epson też nie jest zły, ale kompletnie nie znam cen w polsce więc nic konkretnego nie mogę powiedzieć :)

ekhm11
ekhm11
  6 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ten epson też nie jest zły, ale kompletnie nie znam cen w polsce więc nic konkretnego nie mogę powiedzieć :)

Epson nie jest zły, noo może jakość drukowania bo z szybkością drukowania to można dostać szału
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.