DubFire
Posty: 1829 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
DubFire
  28 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich.
Od wczoraj pojawił się w moim blaszaku pewnie problem, otóż zrobiłem format C:, nastepnie gdy instalowałem sterowniki jak zwykle musiałem rebootowac system i zaczęły się problemy. Po restarcie komputer nie wstał tzn diody na klawiaturze jak zwykle migneły co miało sygnalizowac obrazkiem napisów biosa, ale jednak one się nie pojawiły, wyłączył się monitor, właściwie to dioda zminiła kolor z zielonego na żółty tak jakby był w spoczynku. Przytrzymałem guzik Power i włączyłem go jeszcze raz, tym razem wszystko ok. Ale kiedy wszedłem do windowsa wyskoczł komunikat że zadne sterowniki ATI nie są zainstalowane. Instaluje jeszcze raz i ponowny rozruch i to samo, komputer odłancza mi monitor i nic sie nie dzieje... znowu twardy reset i jest ok ale sterowników znowu nie ma a 5 min temu je instalowalem. (najnowsze stery ze strony AMD) Wzialem starsze z plyty i to samo, instaluje je a ich po restarcie nie ma... Wyczyscilem system Driver Cleanerem w trybie awaryjnym i wyczyscilem tez rejestr. ale nadal to nic nie daje.

Sam juz nie wiem co mam robic, a i w miedzyczasie zrobilem tez kolejny format ale to tez nic nie dalo !
Myslicie że to moze wina hardwareu ??

Specyfikacja :
MoBo : AsRock K8NF3-VSTA
CPU : AMD Sempron 2500 +
GPU ATI Asus AH 3450 512 mb
RAM : GoodRam 512 mb + GoodRam 256 mb

Długie noce, krótkie dni
Mało snu, muzyka i głośniki
Dj, adapter, studio, przedziały dusznych pociągów
300 dni w trasie, 65 dni w domu...
Leszno DJ's Team

http://www.4clu
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

cóż za system tam masz?
DubFire
Posty: 1829 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
DubFire
  28 listopada 2011

windows XP sp 2 32 bity

Długie noce, krótkie dni
Mało snu, muzyka i głośniki
Dj, adapter, studio, przedziały dusznych pociągów
300 dni w trasie, 65 dni w domu...
Leszno DJ's Team

http://www.4clu
Fazo
Fazo
  3 grudnia 2011

1. reset BIOSu do ustawien fabrycznych - z poziomu biosu.
2. masz dyski SATA czy ATA ? Sprawdzenie ustawien
3. sprawdzenie kabli
4. czy AsRock K8NF3-VSTA ma zintegrowana grafike? Wylaczenie GPU on-board. Sprawdzenie podlaczen

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.