Majozen
Majozen
  28 listopada 2011 (pierwszy post)

Kupiłem oryginalną grę The Elder Scroll's Skyrim, i zainsatlowałem ją na komputerze. Następnie chciałem ją zainstalować na komputerze brata, kiedy poinformowano mnie że klucz został użyty. Uniemożliwia to instalację. Czy jest jakiś sposób na obejście tego uniedogodnienia, czy też konieczne będzie zakupienie drugiego egzemplarzu gry?

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: konieczne będzie zakupienie drugiego egzemplarzu gry


w każdym innym wypadku jesteś piratem i złodziejem.
My takim nie pomagamy
shinu
shinu
  28 listopada 2011

jezeli kupil jeden egzemplarz gry to moze sciagac ja w postaci torrentow, crackowac pathowac i modyfikowac do woli.

Shaitan
Shaitan
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli kupil jeden egzemplarz gry to moze sciagac ja w postaci torrentow, crackowac pathowac i modyfikowac do woli.

Chyba cię pogięło człowieku, zarówno licencje programów/gier jak i prawo wyrażają się jasno na temat używania cracków. Co prawda mało kogo to obchodzi i ścigać go za to nie będą, ale w razie kontroli będzie to uznane za przestępstwo.
Andos18
Andos18
  28 listopada 2011

wiesz nie masz racji ... Jest zakaz rozpowszechniania gry i plikow (bla bla), ale brat to rodzina, zreszta ... Mam prawo posiadac kilka komputerow jako moje wlasnosci i miec na nich zainstalowana gre ... czyz nie ?

Andos18
Andos18
  28 listopada 2011

Wedlug Twojego rozumowania skoro Kupie Plyte Justina Biebera, moge go jedynie odpalac na jednym sprzecie. Bron Boze wkladac do innego urzadzenia z czytnikiem, bo trafi mnie cios z niebios za to.... ?

Andos18
Andos18
  28 listopada 2011

Naslijcie najlepiej na niego policje: Jest Pan aresztowany za piractwo - Skopiowal Pan plyte samemu sobie ... Pamietam czasy Diablo 2 , kiedy to ludzie robili sobie kopie plyt ze wzgledu na to iz nie chcieli zniszczyc orginalnych nosnikow - Blizzard, nie oskarzyl takich ludzi o piracenie ... Tak samo i tutaj, mam prawo zainstalowac gre na kilku wlasnych komputerach. Proponuje napisac Meila i uzyskac odpowiedz od ludzi wykwalifikowanych - co mozna w takiej sytuacji zrobic. Na pewno beda pomocni. I zamiesc tutaj wtedy odpowiedz, by inni wiedzieli na przyszlosc co robic.

Shaitan
Shaitan
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wedlug Twojego rozumowania skoro Kupie Plyte Justina Biebera, moge go jedynie odpalac na jednym sprzecie. Bron Boze wkladac do innego urzadzenia z czytnikiem, bo trafi mnie cios z niebios za to.... ?

:zonk: Ale płyty z muzyką nie instalujesz w wieży, tylko odsłuchujesz. Wyjmiesz = nie słuchasz, czyli nie kopiujesz ani nie modyfikujesz jej w żaden sposób. Poza tym, jeśli już o tym mowa, muzykę i filmy póki co w tym kraju można archiwizować w dowolnej ilości kopii i formatów.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz nie masz racji ... Jest zakaz rozpowszechniania gry i plikow (bla bla), ale brat to rodzina, zreszta ... Mam prawo posiadac kilka komputerow jako moje wlasnosci i miec na nich zainstalowana gre ... czyz nie ?

Przeczytaj choć jedną licencję gry to zrozumiesz, że mam rację.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.