JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  25 listopada 2011 (pierwszy post)

Koleżanka przeprowadza się właśnie na wieś, gdzie internet nie ma zasięgu. A umowa kończy się jej za 2 lata, stąd poszukujemy jakieś dobrej anteny do modemu (model huawei e173 (internet w play jeśli to ma znaczenie)). Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam : P

Shaitan
Shaitan
  25 listopada 2011

Jeśli komórki mają tam zasięg, to internet też powinien być, po gprs ale powinien. Kupowanie mocnej anteny mija się z celem raz że cena, dwa takie modemy w większości przypadków technicznie są przystosowane do zbierania sygnały z taką a nie inną siłą i dołożenie większego drutu nic nie da.

shinu
shinu
  25 listopada 2011
http://abaks.eu/

moze cos tutaj znajdziesz
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  25 listopada 2011

Telefon mam z plusa i mam tam jedną kreskę zasięgu, a czasem w ogóle. Byłem tam wczoraj z lapkiem i internetu w ogóle nie ma. Więc nie ma chyba wyjścia, dodatkowa antena musi być.

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze cos tutaj znajdziesz

dzięki, już patrzę.
NicZaFriko
NicZaFriko
  26 listopada 2011
Shaitan
Shaitan: dołożenie większego drutu nic nie da.

Oj zdziwił byś się , sam miałem internet w T-Mobile (mieszkam w kamienicy i zasieg jest okropny), kupiłem antenę panelową coś około 17dBi przykreciłem do ściany nad oken i skierowałem ja na najbliższa antenę nadawcza , zasięg wzrósł o połowę i jak wcześniej nie chciało łapać HSPDA bo było cały czas EDGE na około 60% to tak łapało HSPDA w granicach 50-70% zależnie trochę moim zdaniem od pogody. Wiec nie zgodzę się z z sformułowaniem ze drut nic nie da.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 listopada 2011
Shaitan
Shaitan: Jeśli komórki mają tam zasięg, to internet też powinien być, po gprs ale powinien.

Dokładnie, ale przez 2 lata na takim siedzieć to jak zestarzeć się o 50.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.