Wkomponowana
Wkomponowana
  21 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam, chciałam zapytać czym różni się od siebie I phone Apple 3g od 3gs ? i jakie są wady a jakie zalety tych telefonów? moj mama planuje zakup i nie wiem co jej powiedzieć, na co warto zwrócić uwagę? prosze o pomoc, pozdrawiam :)

XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  21 listopada 2011

Nie wiem na ile wymagającym użytkownikiem jest twoja mama. Do czego ma jej służyć ten telefon ? Bo jak tylko do dzwonienia i pisania smsów to niech bierze tańszy.

Wkomponowana
Wkomponowana
  21 listopada 2011

a czym one się od siebie różnią? który jest nowszy i lepszy? mama chce dzwonić, pisać sms, czasem słuchac muzyki, korzystać z internetu i robić zdjęcia, tyle wymaga a chce I phona haha

Jacek80
Jacek80
  21 listopada 2011

a za ile ma możliwość jego kupienia? nowy czy używka? i dlaczego Apple, a nie np jakiś HTC, który daje więcej możliwości?

Wkomponowana
Wkomponowana
  21 listopada 2011

chce apple, nic jej na to nie poradze :P chyba uzywany za 600zl

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  21 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

iPhone 3GS - tak nazywa się nowy model telefonu Apple. W porównaniu z poprzednikiem jest przede wszystkim szybszy - nawet 2, 3-krotnie. Ma też lepszy aparat i więcej pamięci. iPhone 3GS pojawi się w polskich sklepach 9 lipca 2009.

poczytaj na necie
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  21 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I phona

to się pisze łącznie ;) a dokładnie tak: iPhone ;)
whitestok
whitestok
  22 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

tak czy siak to niech lepiej zainwestuje w 3GS bo np trochę starszy 3G to już nawet się muli przy ostatnich oficjalnych aktualizacjach iOS :)
FukMe
FukMe
  23 listopada 2011

Wiekszosc programow i aplikacji (tych nowych, bardziej wartosciowych i bardziej przydatnych do zycia) jest kompatybilne z 3gs i w gore.

Z reszta wszystko zalezy od oprogramowania, zrob cracka i wrzuc nowsze oprogramowanie.
I tak jak napisal pan wyzej, przy 3gs, 4 i 4s iOS nie bedzie tak mulic jak w starym 3.

W ogole nie wiedzialam ze 3 sa jeszcze w sprzedazy :szok:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.