XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  14 listopada 2011 (pierwszy post)

Dostałam za zadanie przekształcenie pliku pdf na mbooka (java) :zonk: Po wygóglowaniu jakiegoś foro, dowiedziałam się, że pdf'a muszę przekształcić najpierw w plik .txt : X. I tutaj zaczęły się schody, po pobraniu 7 polecanych programów i 2 znalezionych przeze mnie samej żaden nie działa, bądź rozwala mi plik po przez poprzestawianie liter :zonk:
Czy może mi ktoś pomóc z tym cholerstwem ? Jakiś mało ważący programik, bądź jak ktoś potrafi to może mi to sformatuje do .txt : X

http://www.wrzuc.to/JxSRJh5pS.wt

whitestok
whitestok
  14 listopada 2011

po prostu uruchom ten plik .pdf w acrobat reader, zaznacz cały tekst, skopiuj do pliku .txt, to najszybsze i najlepsze rozwiązanie beż używania dodatkowych programów.... jeśli ten plik .pdf ma jakieś ilustracje to tak czy siak nie będzie po nich śladu w pliku .txt więc po co sobie życie utrudniać szukając jakich bezużytecznych dodatkowych programów :)

whitestok
whitestok
  14 listopada 2011

jest jeszcze łatwiejszy sposób :) Odpalasz ten plik pdf i po lewej na górze klikasz na pasku na "Plik" i jak Ci się rozwinie menu to wybierz tam "Zapisz jako tekst..."

XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  16 listopada 2011

No tak, tylko, że ten plik jest zablokowany i nie można go ani skopiować, ani zapisać w ten sposób.

whitestok
whitestok
  16 listopada 2011

no to nie ciekawie :P jedyne czego możesz poszukać to sposobu na ominięcie zabezpieczeń :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.