Maturo
Maturo
  11 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam , chciałem kupić urządzenie wielofunkcyjne , mialem przez 8 lat HP , ale niestety padł ;/ ale co sie dziwic , najgorsze bylo to że do tego HP były bardzo drogie tusze i male bo 33ML ;/ , chce przeznaczyc na ten cel ok. 200zl chcialbym zeby tusze nie byly drogie , myslalem o jakims epsonie albo brotherze , co polecacie? w tej cenie z gory dzieki pozdrawiam

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: myslalem o jakims epsonie

Jeśli niewiele drukujesz, Epson zdaje się być dobrym wyjściem :) zamawiałem znajomemu komplet tuszy ( modelu drukarki nie pamiętam, jednak przy wyborze modelu można się zorientować, co do kosztów), płaciłem za paczkę, która zawierała 4x czarny i po 2x z każdego koloru coś około 35zł; czyli dobra cena ;) co prawda pojemniki miały po 18ml, ale koszt eksploatacji wychodził naprawdę tani ;) zależy, do czego potrzebujesz drukarkę i czy potrzebna Ci tylko drukarka B/W, czy też zależy Ci na kolorze, skanerze i kopiarce również :)
Maturo
Maturo
  12 listopada 2011

Jeśli niewiele drukujesz, Epson zdaje się być dobrym wyjściem :) zamawiałem znajomemu komplet tuszy ( modelu drukarki nie pamiętam, jednak przy wyborze modelu można się zorientować, co do kosztów), płaciłem za paczkę, która zawierała 4x czarny i po 2x z każdego koloru coś około 35zł; czyli dobra cena ;) co prawda pojemniki miały po 18ml, ale koszt eksploatacji wychodził naprawdę tani ;) zależy, do czego potrzebujesz drukarkę i czy potrzebna Ci tylko drukarka B/W, czy też zależy Ci na kolorze, skanerze i kopiarce również :)
Tak szczerze to drukuje moze 20-30(kartka) razy na miesiac max
wiec nie wiem :)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  12 listopada 2011

Tania drukarka = drogie oryginalne tusze

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.