Biuna
Biuna
  3 listopada 2011 (pierwszy post)

dopadl mnie.. wiruss..
Kolezanka w poniedzialek napisala do mnie po angielsku, wiec tez jej odpisalam. Nie zastanawiajac sie dlugo, otworzylam link w ktorym widnialo moje imie i nazwisko. Zainstaolowam flesh plaera. Teraz komputer sam sie restartuje, dziala wolno, i wlacza sie tryb awaryjny. W dodatku dodam, ze zrobilam to w pracy. ;/ . Jak usunac tego nieszczesnego wirusa ? Rece mi opadaja..

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  3 listopada 2011

nie klikamy w zadne linki przesylane na poczte czy na fejsa czy nk lub inne a jak juz abrdzo chcesz to anjpierw scan antywirem teraz to niech sie tym informatyk zajmuje w pracy:)

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dopadl mnie.. wiruss.. Kolezanka w poniedzialek napisala do mnie po angielsku, wiec tez jej odpisalam. Nie zastanawiajac sie dlugo, otworzylam link w ktorym widnialo moje imie i nazwisko. Zainstaolowam flesh plaera. Teraz komputer sam sie restartuje, dziala wolno, i wlacza sie tryb awaryjny. W dodatku dodam, ze zrobilam to w pracy. ;/ . Jak usunac tego nieszczesnego wirusa ? Rece mi opadaja..

no to po premii xD, ściągnij i uruchom combo fixa, później scan antywirusem.
Biuna
Biuna
  3 listopada 2011

Jeden komputer, calkiem chyba ześwirowal, na moim osobistym wgralam chyba przez pendraiva ! Aczkolwiek,od poniedzialku (odpukac) nic sie nie dzieje, na fejsa normalnie moge wchodzic, choc podobno jak jest ten wirus, to ciezko jest z tym,poza tym, avast wykryl wirusa i go zwalczył.

Pietrass93
Pietrass93
  4 listopada 2011

Ja robiłem format ;>
na fejsie są jest ich coraz więcej.

Adidasowa
Adidasowa
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dopadl mnie.. wiruss.. Kolezanka w poniedzialek napisala do mnie po angielsku, wiec tez jej odpisalam. Nie zastanawiajac sie dlugo, otworzylam link w ktorym widnialo moje imie i nazwisko. Zainstaolowam flesh plaera.

zrobiłam to samo :mrgreen: mam ciągle tego wirusa, mimo iż informatyk niby go usunłą w salnie :lol: teraz już wiem, że w teog typu linki się nie wchodiz, a dostałam już milion następnych takich wiadomości :zonk:

Pietrass93
Pietrass93: na fejsie są jest ich coraz więcej.

dokładnie :lol:
teraz jest:
-hi
-hej
-(jakiś link)
- ?
- I'll back.
MadeForEachOther
MadeForEachOther
  4 listopada 2011

To co to za informatyk ,skoro jednak nie usunął ?:D http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html Po instalacji ,zaaktualizowac i pelny skan,powinno znaleźć ten syf i usunac :D

Biuna
Biuna
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie teraz jest: -hi -hej -(jakiś link) - ? - I'll back.

To samo dostalam !!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.