NonDisponible
NonDisponible
  24 października 2011 (pierwszy post)

Mam problem. Odkąd zainstalowałam nowe sterowniki do TouchPada włącza mi się w Winampie coś takiego jak SYN NO BUTTONS i unieruchamia mi muzykę. Co mam z tym zrobic? Proszę o pomoc.

MichaU
MichaU
  24 października 2011

wywalic winampa i zainstalowac jeden z alternatywnych programow do muzyki. ciezko znalezc cos badziewniejszego od winampa ;]

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  25 października 2011
MichaU
MichaU: wywalic winampa i zainstalowac jeden z alternatywnych programow do muzyki. ciezko znalezc cos badziewniejszego od winampa ;]

Uzasadnij?
PoDgUr
PoDgUr
  25 października 2011

może spróbuj w ustawieniach programu poszukać tej opcji i ją wyłączyć:)

PoDgUr
PoDgUr
  25 października 2011

Bo Tu chodzi o sterowanie winampem poprzez touchpada, jak sama nazwa wskazuje NO BUTTONS. Więc albo wyłączyć, albo zsynchronizujesz:)

MichaU
MichaU
  25 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uzasadnij?

winamp to kombajn multimedialny ktory zzera spora ilosc zasobow. jesli potrzebujesz odtwarzacza tylko do muzyki to zrezygnuj z winampa i sciagnij sobie foobara a jesli chodzi ci zeby jeszcze jakos wygladal to polecam ci aimpa2. mniej "je" i godnie zastepuje winampa. jesli chodzi o muzyke oczywiscie. w kazdym razie decyzja nalezy do ciebie, ja jedynie wyrazam swoja opinie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.