NicZaFriko
NicZaFriko
  17 października 2011 (pierwszy post)

Witam , chciałbym sie coś o was zapytać bo wujek google nie dostarczył mi odpowiedniej ilość informacji , otóz mam internet 20Mb/s lecz na popularnym serwisie Youtube widze zmianę w prędkości buforowania tylko na średniej ilości filmików , czy to jest coś z moim netem czy to jakoś YT i jego serwery ograniczają ?
Korzystam z routera lecz podłączony jestem przez kabel Ethernet.

whitestok
whitestok
  18 października 2011

Nie bardzo wiem co masz na myśli, też mam 20mb net i na youtube jak ustawię jakość 1080p to nie muszę czekać nawet, buforuje się szybciej, czasami nawet filmiki są w jakości tzw oryginalnej więc to jeszcze więcej zajmuje i też nie muszę czekać aż się zbuforuje bo buforuje się szybciej niż odtwarza :)

Możliwe, że trafiasz na takie pliki po prostu...albo może flash player Ci szwankuje, ja np na firefox muszę czasami odświeżyć stronkę bo czasami w ogóle się buforować nie chce ale po odświeżeniu stronki już jest ok.

Karolina52236
wpis jest ukryty
NicZaFriko
NicZaFriko
  18 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bardzo wiem co masz na myśli, też mam 20mb net i na youtube jak ustawię jakość 1080p to nie muszę czekać nawet,


To własnie ze mi sie tak szybko nie buforuje , uzywam google chrome , a jak ustawie 720p to czasem moge czekac i 5 minut zanim sie troche zbuforuje , zainstalowałem NetMeter i predkosc czasem jest 2000/kBs a czasem 200.. i to mnie własnie dziwi , ze nie wykorzutyje tak jakby pełnej mocy połaczenia.
whitestok
whitestok
  18 października 2011

sprawdź jak będzie działało na innych portalach, poza tym zrestartuj router i sprawdź czy pomogło.

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 października 2011

na innych portalach jest normalnie , tylko YT ;/

whitestok
whitestok
  18 października 2011

hmmm a może flash player zaktualizuj, jeśli to nie pomoże to w takim razie wina serwerów YT...spróbuj z odświeżeniem stronki tak jak to opisałem wcześniej.

DjLukasz
DjLukasz
  27 października 2011

radzil bym sprawdzić ci łącze na kilku speed testach powyłączać programy do pobierania plików oraz posprawdzać buforowanie filmów na kilku przeglądarkach internetowych np:firefox ,gogle chrome , opera,...
prawdopodobnie możesz korzystać ze starej wersji kodeka i to tez możne powodować to ograniczenie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.