NicZaFriko
NicZaFriko
  16 października 2011 (pierwszy post)

Siemanko , jestem posiadaczem iphone 3gs bez jailbreakme , dowiedziałem sie ze wyszedł nowy OS wersja 5, dla iphonów , lecz jak ja zainstalować ? Z poziomu iTunes jest informacja ze na telefonie jest zainstalowana najnowsza aktualizacja.

NicZaFriko
NicZaFriko
  16 października 2011

dobra do zamkniecia , apple na stronie jak zaktualizować takim małym druczkiem ze ledwo co go zobaczyłem , jeszcze w kolorze podobnym do tła.

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: iphone 3gs

zaktualizuj do iOS4 bo iOS5 może Ci mulić.. zresztą na iPhone 3gs już iOS4 podobno muli na razy.. więc sensu piątki nie widzę.
NicZaFriko
NicZaFriko
  16 października 2011

OS 4 mam i zajebiście chodzi , poza tym juz 5 zaintalowałem i nie widze zadnej różnicy w szybkości , nawet chyba lepiej.
Wystraczyło z ITunes 10,4 na 10,5 wersje przejść .

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: OS 4 mam i zajebiście chodzi , poza tym juz 5 zaintalowałem i nie widze zadnej różnicy w szybkości , nawet chyba lepiej. Wystraczyło z ITunes 10,4 na 10,5 wersje przejść .

kiedyś czytałem że iOS4 mulił na 3gs.. ;)
NicZaFriko
NicZaFriko
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś czytałem że iOS4 mulił na 3gs.. ;)

Moze na 3g ? bo miedzy nim a gs jest ogromna różnica szybkości .
whitestok
whitestok
  18 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

na 3G mulił :) brat miał i pamietam, że downgrade robil w nim bo iOS4 ledwie działał...
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  18 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze na 3g

może i tak ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.