MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  12 października 2011 (pierwszy post)

Siemka forumowicze mam mały dylemat z telefonem, a mianowicie podczas odtwarzania muzyki po jakimś czasie muzyka wyłącza się, a cała zawartość karty nie jest dostępna... Tylko po restarcie telefonu cała zawartość karty wraca ale przy odtwarzaniu wciąż pojawia sie ten problem i nie wiem czy to wina telefonu czy wystarczy sformatować kartę. Karta ma 8G, za pomoc thx.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

HardcoremJestem
HardcoremJestem
  13 października 2011

Napisz jaki masz telefon... Próbowałeś słuchać muzyki na innym telefonie z tą samą kartą?

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisz jaki masz telefon... Próbowałeś słuchać muzyki na innym telefonie z tą samą kartą?


SE Hazel nie próbowałem słuchać na innym, bo w innym mam wejście na M2 a to SD

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

shinu
shinu
  13 października 2011

może nie na temat, ale proponuje zainwestować w urządzenie które z założenia służy do słuchania muzyki. zwie się odtwarzacz mp3.

prawda jest taka, ze jak cos jest od wszystkiego (telefon w tym wypadku), to nie to ze jest do niczego, jest po prostu do du py

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: proponuje zainwestować w urządzenie które z założenia służy do słuchania muzyki. zwie się odtwarzacz mp3


mp3 miałem i szlak je trafił....jak już miałbym coś kupować to kupiłbym wieżę, bo muzykę słucham tylko na siłowni

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

shinu
shinu
  13 października 2011

jesli sluchasz tylko na silowni, to zdecydowanie lepszym wyjsciem bedzie wieza. kabelki od sluchawek nie przeszkadzaja i lepsze brzmienie ma:)

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli sluchasz tylko na silowni, to zdecydowanie lepszym wyjsciem bedzie wieza. kabelki od sluchawek nie przeszkadzaja i lepsze brzmienie ma:)


zastanowie się nad zakupem dobrego sprzętu, bo na sobie oszczędzać nie będę, a w przypadku fonu to słucham przez głośnik xD
POZDRO

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

shinu
shinu
  13 października 2011

Zawsze sie zastanawialem jak mozna muzyki z telefonu sluchac, co chwila cos pierdzi, sama nuta jest okropnie zmodulowana i ma sie wrazenie ze jakis komar gdzies w tle naku$!@#4 :)

PZDR

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  13 października 2011

Miałem niemal identyczny przypadek jak Ty z se k770i, uszkodzona była karta pamięci. Sprawdź na komputerze z użyciem czytnika kart pamięci czy karta sprawia problemy, jeśli wszystko będzie dobrze, to będzie znaczyło, że z telefonem jest coś nie tak.

ziew...

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  15 października 2011

dupny telefon,albo wejscie sie psuje albo karta pamieci,ewentualnie oprogramowanie choc w to watpie,a na silke to wieze zakup.

Ewentualnie jak nie jestes zbyt mocno finansowy to mogles chociaz kupic jakiegos SE najlepiej z systemem ,żeby łatwo można było winstalować w niego jakiś odtwarzacz i żeby był z wejsciem mini jack 3,5,wtedy podłączasz głośniki 2,0 albo 2,1 i też gra nieźle choć o wiele ciszej niż wieża ,jakość też jest mniejsza.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.