Babsy
Babsy
  11 października 2011 (pierwszy post)

a zatem, sprawa ma sie tak: chcialam zwolnic troche miejsca na dysku, ktory zaraz sie zapcha do reszty:

po klinieciu we wciaz pojawiajace sie powiadomienie o oczyszczeniu dysku, pojawia sie cos takiego

usunelam troche filmow, programow, przejechalam ccleanerem, no ale miejsca za wiele nie przybylo... pomoze ktos?:and:

Jacek80
Jacek80
  12 października 2011

zobacz jaki folder czy foldery zajmują Ci tyle miejsca (prawy klik na każdym folderze -> właściwości lub po najechaniu kursorem na folder powinien pokazać się dymek z jego rozmiarem) i wtedy można szukać przyczyny

Babsy
Babsy
  12 października 2011

muzyke, dokomenty, zdjecia- wszystko jest na C, a chodzi mi o D...

Jacek80
Jacek80
  12 października 2011

to do czego służy Ci dysk D?
ja mam na myśli, żebyś właśnie na niego weszła i zobaczyła, co na nim tyle miejsca zajmuje

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  12 października 2011
Babsy
Babsy: muzyke, dokomenty, zdjecia- wszystko jest na C, a chodzi mi o D...

ściągnij totalcomandera wejdz z niego na dysk D i zrób nam screena ;] powiemy Ci co usunąć jak nie potrafisz dojść sama do tego co zajmuje Ci tyle Giga
Babsy
Babsy
  12 października 2011

otwierajac D, mam cos takiego-
w kazdym folderze jest po kilka podfolderow, ktore zajmuja minimalna ilosc kb. klikajac na wlasciciela zapytuje o wykonanie kopii zapasowej i czegos tam.

Konto usunięte
Konto usunięte:

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  12 października 2011
Babsy
Babsy:

nie przemyślałem że nie pokazuje to rozmiarów folderów..

ale skoro:

Babsy
Babsy: w kazdym folderze jest po kilka podfolderow, ktore zajmuja minimalna ilosc kb.


to zrób tak: w moj komputer masz na belce zaraz pod nazwą okna przycisk "Organizuj" kliknij i wybierz "Opcje folderów i wyszukiwania" przejdź na kartę widok.. Tam odznacz: "Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego" zaznacz opcję: "Pokaż ukryte pliki, dyski i foldery"..

wtedy wejdź na D i zobacz czy jest coś dużego co żre miejsce :>
PoDgUr
PoDgUr
  12 października 2011

Wejdź w " właciciel - tosh " i kliknij zarządzaj miejscem kopii zapasowej. Później (wyświetl kopie zapasowe ) znajdź się tam i pokasuj punkty dostępowe, zostawiając na wszelki wypadek ostatni.

Babsy
Babsy
  12 października 2011

chyba usuniecie tych kopii zapasowych pomoglo:)mialam tylko dwie do usuniecia, usunelam wiec jedna.

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  12 października 2011

mozna tez start > wpisac dodaj usun programy w okienku z lupa i wybrac pliki do odinstalowania

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
PoDgUr
PoDgUr
  12 października 2011
Babsy
Babsy: chyba usuniecie tych kopii zapasowych pomoglo:)mialam tylko dwie do usuniecia, usunelam wiec jedna.

Sprawdzaj to jakiś czas i kasuj regularnie.
Babsy
Babsy
  12 października 2011
Draxiu
Draxiu: mozna tez start > wpisac dodaj usun programy w okienku z lupa i wybrac pliki do odinstalowania

ba, bo to nie pousuwalam;) ale programy mam na C, na D widac mam kopie zapasowe:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawdzaj to jakiś czas i kasuj regularnie.

bede tak robic:) dzieki za pomoc:)
PoDgUr
PoDgUr
  13 października 2011

Mogę zamknąć?

Babsy
Babsy
  13 października 2011
owszem:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.