PapsiP
PapsiP
  29 września 2011 (pierwszy post)

A więc tak pytam was bo siedze w domu i nie mam na razie jak wybrać sie do sklepu chce kupic kabel ktory moge podlaczyc do kompa a potem do tv i ogladac na telewizorze filmy :D poniewaz mam dvd tylko na kompie jaki mam kupic kabel czy ktos mi moze wytlumaczyc :D czy jest jeden rodzaj tego czy trzeba cos wiedziec jakis sie ma komp czy telewizor i ile on ma cm czy rozne dlugosci pomocy :D

Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  29 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A więc tak pytam was bo siedze w domu i nie mam na razie jak wybrać sie do sklepu chce kupic kabel ktory moge podlaczyc do kompa a potem do tv i ogladac na telewizorze filmy :D poniewaz mam dvd tylko na kompie jaki mam kupic kabel czy ktos mi moze wytlumaczyc :D czy jest jeden rodzaj tego czy trzeba cos wiedziec jakis sie ma komp czy telewizor i ile on ma cm czy rozne dlugosci pomocy :D

zależy jakie mam wyjścia na telewizorze i karcie graficznej ,ja podłączam telewizor przez HDMI

Lub przez kabel VGA

Najlepiej podaj model i nazwę telewizora oraz karty graficznej,bo nie wiem jakie tam masz w ogóle wyjścia.
Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  29 września 2011

Jeszcze masz konwerter s-video

PapsiP
PapsiP
  29 września 2011
Raziel165
Raziel165: Najlepiej podaj model i nazwę telewizora oraz karty graficznej,bo nie wiem jakie tam masz w ogóle wyjścia.

telewizor Samsung le37c650 100Hz, 4xhdmi o to chodzi czy cos wiecej ? nie znam sie;( a karta graficzna Radeon 9550 128 ddr dvi/tv
Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  29 września 2011

Podłączasz przez ten konwertert

+ czincze

lub przez ten kabelek chinch -> s-video

+czincze


Przez HDMI nie masz takiej możliwości bo nie masz takiego wejścia w karcie graficznej,są konwertery ale drogie.

PapsiP
PapsiP
  29 września 2011

Dziękuje za pomoc wiec jesli zakupie ---> http://allegro.pl/euro-svhs-s-video-2-x-cinch-rca-1-5m-gdynia-i1833533843.html to bedzie dobrze ? i jesli podlacze ten kabelek bede mogla filmy z komputera ogladac na telewizorze?

Shaitan
Shaitan
  29 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje za pomoc wiec jesli zakupie ---> http://allegro.pl/euro-svhs-s-video-2-x-cinch-rca-1-5m-gdynia-i1833533843.html to bedzie dobrze ? i jesli podlacze ten kabelek bede mogla filmy z komputera ogladac na telewizorze?

Daruj sobie taką tandetę.

Konto usunięte
Konto usunięte: telewizor Samsung le37c650 100Hz, 4xhdmi o to chodzi czy cos wiecej ? nie znam sie;( a karta graficzna Radeon 9550 128 ddr dvi/tv

Skoro masz wyjście DVI, to zakup przejściówkę DVI-HDMI http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-dvi-hdmi-gold-fullhd-i1830844534.html i kabel HDMI (dvi i hdmi to ten sam cyfrowy sygnał, jedyną różnicą jest dodatkowo dźwięk w hdmi) i będziesz miała dobrą jakość obrazu, jedynie możesz mieć problem z doprowadzeniem w ten sposób dźwięku do telewizora bo masz starą kartę która chyba takiej sztuczki nie wspiera, ale i tak chyba do kompa masz podłączone dobre głośniki?. Bo takimi tanimi konwerterami/przejściówkami analogowymi nie ma sensu zawracać sobie głowy, nie dość że kiepskie wykonanie to jeszcze nie z każdym sprzętem działają.
PapsiP
PapsiP
  29 września 2011

Dziekuje Ci bardzo za pomoc zaraz zamawiam ta przejsciowke i kabel hdmi :) tak glosniki dobrej jakosci mam wiec bedzie w porzadku. I masz racje po co kupowac jakies badziewie jeszcze raz dzieki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.