NicZaFriko
NicZaFriko
  25 września 2011 (pierwszy post)

Siemanko , ostatnio złapała mnie nuda i chciałem pograć w jakaś wciągająca grę , polecacie jakiej tytuły ? Najbardziej bym wolał jakieś RPG , Strategie lubi gry Ekonomiczne .. wszystko co jest na 1 stronie gier on line to przeszedłem i co instaluje gre to zaraz ja usuwam bo przewaznie sa beznadziejne z zerowa grywalnościa ;/

Shaitan
Shaitan
  25 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemanko , ostatnio złapała mnie nuda i chciałem pograć w jakaś wciągająca grę , polecacie jakiej tytuły ? Najbardziej bym wolał jakieś RPG , Strategie lubi gry Ekonomiczne .. wszystko co jest na 1 stronie gier on line to przeszedłem i co instaluje gre to zaraz ja usuwam bo przewaznie sa beznadziejne z zerowa grywalnościa ;/

A MMOrpg może być? Metin2 na jakimś prywatnym serwerze :lol:
NicZaFriko
NicZaFriko
  25 września 2011

:D nie nie , zadnych metinów tibi minecraftów itp :D

miszczu8989
miszczu8989
  25 września 2011

A mnie z kolei inna gra wciąga jak jasny gwint :P Angry Birds :lol:

whitestok
whitestok
  26 września 2011

Ja dziś odpaliłem Driver San Francisco na PC i się szczerze mówiąc nie mogłem oderwać więc to też polecam, co prawda to nie jest ani strategia ani rpg ale za to wciąga :D

Alucard
Alucard
  27 września 2011

League of legends. gram sam polecam.

reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  27 września 2011

A może Dragon Age 1 i 2 ;)

Drozu
Drozu
  27 września 2011

Company of heros z dodatkami... w multi grywam już od kilku lat i ciągle nie mam dość... a grę można kupić w empiku za śmieszne pieniądze

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.