mebuss
Posty: 4 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mebuss
  23 września 2011 (pierwszy post)

Siemka , mam wielki problem , podczas grania i odtwarzania filmów na YT czy innych w wiekszej rozdzielczosci , wywala mi niebieski ekran bład to watchdog.sys ..
totalnie nie mam pojecia co zrobic mam karte geforce 9600gt da sie jakos temu zaradzic ?

NicZaFriko
NicZaFriko
  23 września 2011

hehe , miałem ten sam problem co Ty , nawet z ta samą kartą ;]
Problemem sa za nowe sterowniki które zaoferowała NVidia na karty z serio 7,8,9..
Jest pare sposobów na to ,
Pierwszy - zainstalowanie starszych sterowników 266.58 na nich z doswiadczenia wiem ze nie wywala błedów , poza tym jest o nim głosno na innych forach , dobry i sprawdzony sposób lecz karta ma znacznie gorsze osiagi w nowszych grach wiec troche lipa ,
drugi sposób to dopisanie pewnych wartosci :D klikasz start - uruchom i wpisuejsz regedit i enter tutaj masz w jakim pliku i co robić to skopiowałem nizej
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Watchdog\Display\
Utworzyć nowy wpis DWORD o nazwie “BreakPointDelay” (bez ") i ustawić wartość na 3. i Reboot PC aby zmiany zaczęły obowiązywać.
Sposób jest taki ze nie wywali Ci blue screena ale komp moze sie zawieszać i wtedy trzba poczeac rypnac ctrl alt delete i wylaczyc przegladarke przez procesy ;]
sposobu nie polecam bo sam dostawałem dzieki temu zajoba ;]
Ostatni i chyba najlepszy sposób to ściągniecie sterowników BETA wersja 285.27, gdzies na amerykańskim forum wyczytałem ze zniwelowali ten problem , szczerze sam zabieram sie teraz za testowanie tego wiec nie moge powiedziec czy działa czy nie , opieram sie tylko na tym co mówiono na innych forach ze działa to link podaje wersje na Win Xp , bo chyba na nim masz problemy , z Win 7 jest niby wszystko spoko ;] jak cos to tam mozesz to sobie zmienic na swój OS ;]
http://www.nvidia.pl/object/winxp-285.27-beta-driver-pl.html

mam nadzieje ze troche pomogłem pisz jakby cos nie hulało , a i nie zapomnij ze najpier odinstaluj stare sterowniki grafy , potem restart i dopiero nowe bo czasem sie pierniczy ;]

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  23 września 2011
mebuss
mebuss: geforce 9600gt

zero problemów mam z tą kartą.. ale może mam inną rewersje.

spróbuj aktualizacji sterowników.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.