Edqq
Edqq
  22 września 2011 (pierwszy post)

Witam,

Chciałbym wziąć w mixie w Orange (pantera) smartphone HTC Wildfire S ale mam parę pytań

- czy w taryfie pantera mogę wykupić pakiet np 600 SMS za 6zł?
- na czym polega ten cały mix?
- czy mogę przekroczyć fundusz, np. place za miesiąc 49,90zł i jak wykorzystam to blokują połączenia? Czy może można to zablokować, ustalić limit?
- po jakim czasie przyjdzie pierwszy rachunek? Od razu jak dostane tel, czy po miesiącu?
- jakie są wasze opinie o tym HTC?

dzięki i pozdrawiam :)

Edqq
Edqq
  22 września 2011

kurcze, przepraszam ze post pod postem, ale mam jeszcze jedno pytanie, chodzi o nagrywanie video. w jakim formacie nagrywa? Jak z jakością dźwięku w nagraniach?

jeszcze raz przepraszam

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  22 września 2011

Orange jest chyba najbardziej gównianą siecią jaka jest obecnie na rynku, zwiążesz się z nimi na 36 miesięcy będziesz płacił nie wiadomo ile. Pomnóż kwotę swojego zobowiązania razy 36 miesięcy, fajna suma wyszła? To teraz sprawdź cenę telefonu na Allegro i zastanów się czy nie lepiej wziąć Playa na kartę i ten telefon z Allegro, gdzie możesz wykupić SMSy do wszystkich sieci i usługę która za każde 2 minuty jak ktoś do ciebie dzwoni daje ci minute na rozmowy dla ciebie, dodatkowo do każdego doładowania dostajesz pakiet minut lub SMSów.
Od kiedy mam telefon w Play na doładowania wydaje max 20PLN miesięcznie.

Edqq
Edqq
  22 września 2011

ale ja i tak i tak cały czas jestem w Orange, wiec nie robi mi to żadnej różnicy :) na doładowania wydaje więcej niż 25 zl miesięcznie, większość moich znajomych ma w Orange wiec nie opłaca mi się mieć nr w PLAY

nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie tak wracając do tematu :)

whitestok
whitestok
  22 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na doładowania wydaje więcej niż 25 zl miesięcznie, większość moich znajomych ma w Orange wiec nie opłaca mi się mieć nr w PLAY

przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałeś :D

moim zdaniem to TOBIE bardziej by się opłacało być w Play :D nie koniecznie by się opłacało Twoim znajomym pisać do Ciebie z innej sieci :D
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: - czy w taryfie pantera mogę wykupić pakiet np 600 SMS za 6zł?

Z tego co pamiętam to tylko w ofercie na kartę.
Konto usunięte
Konto usunięte: - na czym polega ten cały mix?

To abonament inaczej nazwany, różni się tym że po wykorzystaniu tego co ci dają doładowujesz konto kartą zdrapką, a nie przychodzi ci większy rachunek.
Konto usunięte
Konto usunięte: - czy mogę przekroczyć fundusz, np. place za miesiąc 49,90zł i jak wykorzystam to blokują połączenia? Czy może można to zablokować, ustalić limit?

j.w.
Konto usunięte
Konto usunięte: - po jakim czasie przyjdzie pierwszy rachunek? Od razu jak dostane tel, czy po miesiącu?

Na początku 50PLN opłaty aktywacyjnej o której na pewno nikt ci jeszcze nie wspomniał + koszt telefonu, a po miesiącu pierwszy abonament.
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja i tak i tak cały czas jestem w Orange, wiec nie robi mi to żadnej różnicy :) na doładowania wydaje więcej niż 25 zl miesięcznie, większość moich znajomych ma w Orange wiec nie opłaca mi się mieć nr w PLAY

Przeanalizuj ofertę i jednak stwierdzisz że jest różnica, sam do niedawna używałem Orange ze względu na znajomych. Teraz mam biedny miesiąc doładowałem w Playu za 5PLN i ciągle pozostaje w kontakcie z ludźmi. Do doładowania dostałem 100SMSów do wszystkich sieci, za 3PLN wykupiłem pakiet na którym zarabiam na dzwoniących do mnie (aktualnie mam nabite 35minut) no i pozostało mi jeszcze 2PLN. Gdzie coś takiego w Orange?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.