MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  19 września 2011 (pierwszy post)

Witam.

Mam pytanie do ludzi którzy pobawili się Winows Developer Preview.
Jak zamknąć apki uruchomione w 'kafelkach' startu? bo nie mają krzyżyka ani nie reagują na żaden klawisz..

CTRL+ALT+DEL działa i pozwala odpalić task managera ale wkurzające jest zabijanie w ten sposób apek ;)

whitestok
whitestok
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ja się jeszcze W8 nie bawiłem ale jeszcze dzisiaj to nadrobię :D właśnie się ściąga :)
whitestok
whitestok
  20 września 2011

u mnie te z kafelków w ogóle nie chcą się odpalić...nie wiem dlaczego

whitestok
whitestok
  20 września 2011

słuchaj, musisz przesunąć kursor w lewy dolny róg ekranu, pojawi Ci się przycisk Start i wtedy na to klikasz i okno sie tak jakby zamyka

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

spróbuj tego z grą w której gra muzyka :P wkurza :D
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

btw. też masz taki wkurzający zielony w tych podmenu? :D Czy tam powinna być jakaś tapeta a mi nie działa? :P (w starcie np. w ustawieniach)
MichaU
MichaU
  23 września 2011

ja sobie to sciagnalem, ale ogladajac filmy itp pokazujace to co 8emka posiada stwierdzam ze nie jest mi ona do szczescia potrzebna :) i pozostaje przy 7

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  23 września 2011
MichaU
MichaU: ja sobie to sciagnalem, ale ogladajac filmy itp pokazujace to co 8emka posiada stwierdzam ze nie jest mi ona do szczescia potrzebna :) i pozostaje przy 7

to jest prebeta więc wiesz.

Podobno w wersji finalnej będzie można wybierać jak ma pracować system (chodzi o wygląd).. czy w trybie metro (dla tabletow) czy w areo (znanym z 7 dla PC)
whitestok
whitestok
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

też mam ten zielony i chcę przywrócić w netbooku 7 tylko się do tego zabrać nie mam kiedy :D a ta 8 to ni w pi.du ni w oko :D poczekamy do finalnej wersji :)
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  24 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

po co instalowałeś na istniejącej windzie? (na 7emce?)
można obok ;d bez wypalania plyty ;p
whitestok
whitestok
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

po prostu zrobiłem format dysku i po sprawie :D ale 7 do tej pory jeszcze nie miałem czasu wgrać z powrotem :D
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

mi szkoda było 7emki dlatego zamontowałem obraz ISO w napędzie virt. wszedłem w katalog: sources i tam odpaliłem setup.exe :P i miałem możliwość wyboru partycji :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.