lucas
lucas
  31 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Obecnie mam w laptopie Intel Pentium Dual Core T2390, ale zamierzam sobie kupić: Intel Core 2 DUO T5500. Poczuję różnicę w szybkości działania programów?
Mój laptop to Asus F5SL więc powinien bez problemów chodzić. Pozdrawiam

shinu
shinu
  31 sierpnia 2011

T5500 minimalnie lepsze ze wzgledu na wyzsze takowanie.

ale roznica nie jest na tyle znaczna zeby ta inwestycja miala jakis wiekszy sens:)

Drozu
Drozu
  31 sierpnia 2011

Inwestycja bez sensu... szkoda pieniędzy...

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  31 sierpnia 2011
lucas
lucas:

Jeżeli upaliłeś stary proc, to możesz kupić nowy Dual Core ;] Jest lepszy technologicznie ;] w pracy minimalnie coś ale prawie nie do odczucia.

Jesli stary proc Ci działa (mam podobny w lapku) to nie zmieniaj chyba że masz za dużo kasy.
shinu
shinu
  31 sierpnia 2011

nie zebym cos mowil, ale ten laptop kosztuje prawie tyle co ten procek:) lepiej dorzucic troche i kupic po prostu lepszy sprzet

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  31 sierpnia 2011
lucas
lucas: Obecnie mam w laptopie Intel Pentium Dual Core T2390, ale zamierzam sobie kupić: Intel Core 2 DUO T5500.


nie bawilbym sie juz w takie cos jesli plyta daje mozliwosc zamontowania 4 jajek ( rdzeni) wybierz jakiegos quada to max jaki mozesz zdzialac bo I3 i5 i7 to juz nowa plyta co za tym idzie nowy ram .. wiec tylko 4 jajka
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
lucas
lucas
  31 sierpnia 2011

Dziękuję za odpowiedzi. Zdecydowanie rezygnuję z kupna tego procka, i będę na starym jechał.

Do zamknięcia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.