Xxalinka94
Xxalinka94
  25 sierpnia 2011 (pierwszy post)

hej , mam problem z rozdzielczoscia ekranu
tzn. np. jak minimalizuje strony to robi sie to w zwolnionym tempie ;]
albo gdy chce ustawic w miare normalna rozdzielczosc to mam do wyboru tylko 4 rodzaje z czego zadna nie nadaje sie zabardzo.
prosze o szybka odpowiedz. :))

Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej , mam problem z rozdzielczoscia ekranu tzn. np. jak minimalizuje strony to robi sie to w zwolnionym tempie ;] albo gdy chce ustawic w miare normalna rozdzielczosc to mam do wyboru tylko 4 rodzaje z czego zadna nie nadaje sie zabardzo. prosze o szybka odpowiedz. :))

Może nie masz sterowników do karty graficznej?, naciśnij prawym na mój komputer/właściwości, znajdź menadżer urządzeń i zrób screena tego co tam jest.
MichaU
MichaU
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy chce ustawic w miare normalna rozdzielczosc to mam do wyboru tylko 4 rodzaje z czego zadna nie nadaje sie zabardzo.


Raziel165
Raziel165: Może nie masz sterowników do karty graficznej?,


raczej na bank ich nie ma.

Do autora a pewnie jak przewijasz stronki scrollem to nie jest to plynne przewijanie tylko przycina ?
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  25 sierpnia 2011
MichaU
MichaU: Do autora a pewnie jak przewijasz stronki scrollem to nie jest to plynne przewijanie tylko przycina ?

Lepsze pytanie: jak przesuwasz okna to się ścina? :P
MichaU
MichaU
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepsze pytanie: jak przesuwasz okna to się ścina? :P

napisala mi pw ze sie scina :D wiec raczej to wina sterow do grafy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.