Bittix
Bittix
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Problem mianowicie polega na tym że jak włącze liste to tak szaleje mi monitor jak na Filmiku widać
http://www.youtube.com/watch?v=y-i21Tbgkx8&feature=channel_video_title
A więc jak tak poszaleje z minut dwie to potem widze czarny ekran odczekuje z kilka minut wyłaczam listwe potem znowu właczam i chodzi okej.Ale jak włącze listwe np po dłuszym nie odpalaniu kompa tak mi szaleje.Kompa odpalam to chodzi ładnie ale monitor szaleje.Musze odczekać aż czarny ekran sie pojawi odczekam potem kilka minut wyłączyć listwe potem włączyć i chodzi.
W czym jest problem że odrazu obraz sie nie pojawia?

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  23 sierpnia 2011
Bittix
Bittix:

Problem może dotyczyc wielu rzeczy.. ale stawiam na awarię oprogramowania lub awarię pamięci.. jesli ciagle wylaczasz listwe to mogl go trafic szlak
Bittix
Bittix
  24 sierpnia 2011

Ale listwe wyłaczam jak wyłaczy sie komputer.Oprogramowanie hmmm za tydzien przeinstalowuje system więc zobacze może masz racje.

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  24 sierpnia 2011
Bittix
Bittix:

Oprogramowanie monitora.. każde urządzenie ma oprogramowanie nawet stary TV :)

Wyłączając listwę możesz zrobić niewielkie przepięcie (czasem się zdarza) i uszkodzić pamięć monitora.. :)
Bittix
Bittix
  24 sierpnia 2011

Ten akurat sterowników nie ma nie wiem czemu.A więc co mam teraz zrobić?

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  24 sierpnia 2011
Bittix
Bittix:

Nie mówię o sterownikach.. a o wlutowanym w monitor chipie w którym jest soft monitora.. tego nie wymienisz, nie poprawisz ani nic w tym rodzaju.. chyba że masz specjalistyczny programator i specjalistyczną lutownice.. tyle na ten temat.. Monitor Ci zdycha.. Jeśli masz gwarancję to jazda na serwis.. Jeśli nie to na sklep szukać nowego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.