JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  21 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam, szukam telefonu. Ma mi on służyć głównie to przeglądania internetu, jak i czytania ebooków (duży wyświetlacz mile widziany). Zastanawiałem się nad iphonem 3g. No ale może polecicie mi jednak coś lepszego w tej cenie (do 700 zł) ? Dodam jeszcze, że telefon nie musi być nowy.

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3g

w sumie to 3gs za 720 zł dostanę.
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to 3gs za 720 zł dostanę.

Po co Ci używany iPhone?
Skoro do internetu, to popatrz na jakąś kofigurację z Androidem... Ten system na telefonach robi cuda ;) ja mam LG Gt540 -> złomek ale kiedyś jary :D i mam net po 3G i WiFi ;) a myślę że teraz znajdziesz mocniejszego fona z andkiem na pokładzie ;)
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co Ci używany iPhone?

Zawsze wydawało mi się, że iphone jako telefon do internetu jest spoko.

Konto usunięte
Konto usunięte: z Androidem

A g1 bądź htc hd 2? (te 2 stówy bym jeszcze dołożył)

Konto usunięte
Konto usunięte: a myślę że teraz znajdziesz mocniejszego fona z andkiem na pokładzie ;)

konkrety : )
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  21 sierpnia 2011

plus, nie chciał bym telefonu z wyświetlaczem oporowym jak to w omni miałem. Katorga.

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  21 sierpnia 2011

motorola milestone też chyba spoko

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyświetlaczem oporowym

Mój oporowy sie rozdupczył i jest na gwarancji..

Ale są androidy z pojemnościowymi ekranami :)

Konto usunięte
Konto usunięte: g1 bądź htc hd 2?

musisz sam wybrać co Ci bardziej pasuje ;)
UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A g1 bądź htc hd 2? (te 2 stówy bym jeszcze dołożył)

Ale po co G1? To juz stary telefon i żeby mieć nowszego Androida to trzeba by się bawić w rootowanie.
Za 700-800 zł kupisz używaną SE Xperia X10- do internetu w sam raz, duży ekran, Android 2.3.
Lub jeżeli chcesz dokładać to Samsung Galaxy S.
Xperia jest lepiej wykonana, bo Samsung mógłby Cię zniechęcić bo ma plastikową obudowę, ale to naprawdę dobry telefon.




Albo tego HTC HD2.
Można się bawić i wgrać mu Androida
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo tego HTC HD2. Można się bawić i wgrać mu Androida

To to nie ma Androida?
MichaU
MichaU
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To to nie ma Androida?

wg tego co pisza na necie to ma to windowsa. ja tam polecam stara ale jara nokie n900 :D:D:D:D:D zaraz zostane objechany :D
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: musisz sam wybrać co Ci bardziej pasuje ;)

No ja tylko rzucam luźne propozycje, dlatego napisałem na tym foro bo nie chce wylądować z jakimś gó.nem za 7 stów z "polecanych" na all.

Konto usunięte
Konto usunięte: SE Xperia X10

Nie wiem dlaczego, ale mam obrzydzenie co do SE. Ogarnę jednak parę prezentacji na necie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Samsung Galaxy S

Bawiłem się nim, i muszę przyznać, że pozytywne wrażenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: To to nie ma Androida?

windows, ale jeśli można wgrać androida to może być nawet spoko.
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: windows, ale jeśli można wgrać androida to może być nawet spoko.

dogrywane chodza lekko wolniej.. wiec..
Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  22 sierpnia 2011

nie wyobrazam sobie telefonu do internetu bez sprzetowej, pelnej klawiatury qwerty. w podanym przez Ciebie zakresie cenowym, powinienes bez problemow znalezc motorole milestone 1( dwojka pewnie bedzie duzo drozsza) i htc desire z. dwa powyzsze modele pracuja pod kontrola androida 2.2 zwanego mrozonym jogurtem (froyo). ewentualnie wyzej wspomniana nokia n900, ktorej system oferuje najwieksze mozliwosci, wiec jesli nie boisz sie linuksa... ;]

ziew...

Nocny71
Nocny71
  22 sierpnia 2011

HTC Desire - bije Xperie, sprawdzałem.

Internet śmiga jak na kompie, jedynie nie odtworzy javy, ale z tym mało który telefon sobie poradzi. Android 2.2, nagrywanie filmów w HD, bardzo czuły wyświetlacz. Używam od dwóch miesięcy w takim stopniu, że ładuję dwa razy dziennie i jestem bardzo zadowolony :)))

UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To to nie ma Androida?

HD2 ma WM 6.5. Można się bawić w rootowanie i postawić mu Androida.:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem dlaczego, ale mam obrzydzenie co do SE.

Ja również nie przepadam za SE choćby przez akt, że od kilku lat w telefonach jest to samo menu bez żadnych zmian. Ale akurat na X10 bym się skusił, bo tam praktycznie ten telefon nie ma nic wspólnego z SE, bo przecież jest tam Android. SE dokłada tam tylko swoją nakładkę systemową, która wg. mnie jest ardzo ciekawa.
Ja na Twoim miejscu bym jeszcze pooglądał filmiki, poczytał testy tego telefonu i wziął go pod uwagę przy wyborze telefonu, bo w tej cenie, którą trzeba dać za ten telefon nie dostaniesz żadnego lepszego Androida.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bawiłem się nim, i muszę przyznać, że pozytywne wrażenie.

A jeżeli już na prawdę X10 Ci nie przypadnie do gustu z jakiegoś powodu to dozbieraj kasę i kup sobie SGS. Porządny telefon. W końcu to najlepiej sprzdający się smartfon Samsunga do czasu gdy wypuścili SGS 2:)

Tyrael
Tyrael: nie wyobrazam sobie telefonu do internetu bez sprzetowej, pelnej klawiatury qwerty.

Dla mnie akurat nie sprawia to problemu. Ekran w X10 czy SGS jest na yle duży żeby wygodnie pisać sms. Jeszcze jak do tego dojdzie swype, to cud, miód i orzeszki. Oczywiście każdy ma prawo mieć swoje odrębne zdanie na ten temat. Ja do dzisiaj nie wyobrażałem sobie telefonu dotykowego bez fizycznej qwerty, ale dziś kurier przywiózł Galaxy Mini. Niestety nie dla mnie, ale miałem sporo czasu żeby się nim pobawić i gdy zacząłem używać swype, zmieniłęm zdanie co do dotykowych telefonów.:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.