R906
R906
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

czy jest możliwość aby ktoś mógł sprawdzić jakie strony odwiedzam , lub podpiąć się do mojego komputera jeżeli kilka komputerów podłączonych jest do jednego livebxa ( neostrada)

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jest możliwość aby ktoś mógł sprawdzić jakie strony odwiedzam , lub podpiąć się do mojego komputera jeżeli kilka komputerów podłączonych jest do jednego livebxa ( neostrada)

Powiem tak.. Zwykła osoba Ci tego nie sprawdzi.. A ktoś kto sie zna dłuższą chwilę by posiedział nad tym.. Jednak obstawiam że nic Ci nie będzie.. A nawet mogę dać Ci gwarancję że nikt Cie nie snifuje ;p
MichaU
MichaU
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lub podpiąć się do mojego komputera jeżeli kilka komputerów podłączonych jest do jednego livebxa ( neostrada)


moze sie podpiac jesli wczesniej TY udostepnisz pliki w sieci (grupie domowej) i jesli owe komputery do niej naleza. standardowo jest to folder "pliki udostepnione" grzebiac jednak w ustawieniach mozesz nadac komus uprawnienia to przegladania np dyskow C D oraz ich edytowania tzn dodawania i usuwania plikow.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.