Pietrass93
Pietrass93
  16 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam, mam problem z grafiką a mianowicie ciągle jakieś przebarwienia ekran robi się raz jasny raz ciemny a czesem rozmazuje sie na sekunde i ciągle to samo.

Czyżby karte szlag trafiał?

temperaturki

chicel
chicel
  16 sierpnia 2011

zobacz czy kable dobrze się trzymają...czasami właśnie to one zawiniają a ludzie już chca kartę wymieniać.
:)

Pietrass93
Pietrass93
  16 sierpnia 2011

kable ok, poprawiałem łapie tak tylko po jakimś czasie użytkowania np 20 minut gdy złapie teperature.

Bozar
Bozar
  17 sierpnia 2011
Pietrass93
Pietrass93: ekran robi się raz jasny raz ciemny

Masz problem z ekranem, a winisz kartę :P
Podłącz inny monitor i zobacz czy będzie tak samo.
Kable mogą się trzymać, ale mimo tego mogą mieć zwarcie lub pęknięcie w środku, przez co obraz miga i kolory szaleją.
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz problem z ekranem, a winisz kartę :P

Na praktykach byłem u klienta i miał czarne mrugnięcia na ekranie... czasem twrawjące nawet 2sek!
GPU siadło ;)
whitestok
whitestok
  18 sierpnia 2011
Pietrass93
Pietrass93:

ja też proponuję sprawdzenia innego ekranu na innym kablu bo może być to wina zarówno ekranu jak i kabla...
defaultprofil
defaultprofil
  21 sierpnia 2011

Miałem kiedyś podobny problem. Obraz zaczynał po jakimś czasie skakać, zmieniać kolory. Powodem tego była uszkodzona przejściówka DVI przy karcie graficznej. Monitor oczywiście się spalił :D.

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  21 sierpnia 2011
Pietrass93
Pietrass93:

A tak ogólnie... To jaką masz kartę graf?
Po co ten screen? Tam nie ma temp grafiki tylko CPU, HDD i sensorów płyty głównej..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.