Edqq
Edqq
  15 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam. Od razu przejdę do sedna sprawy.

1. Mam w aplikacjach opere mini. Czy mogę skrót przenieść na główny ekran? Jeśli tak to w jaki sposób.

2. Czy wiecie jak mogę wgrać polski język i skąd go pobrać?

Dziękuję i pozdrawiam :)

MichaU
MichaU
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam w aplikacjach opere mini. Czy mogę skrót przenieść na główny ekran? Jeśli tak to w jaki sposób.

nie znam w ogole telefonu ale zobacz czy nie musisz sciagnac jakiegos widzeta

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wiecie jak mogę wgrać polski język i skąd go pobrać?

nie wiem jak w LG ale w nokii z symbianem wygladalo to tak... (sam to robilem dzialac dziala)
sciagalem sobie program NSS cos tam dalej. nie pamietam nazwy dokladnie ale chyba to bylo cos takiego Nemesis Service Suite, ktorym to zmienialem Product Code na polski (do kazdego modelu, firmy itp jest inny i niektore product code zakladaja simloka ;] trzeba szukac takiego ktory jest polski i nie jest od zadnego operatora.) a nastepnie wyszukac aktualizacje softa juz w telefonie, jesli ten model ma wifi to mozesz sie tak polaczyc a jesli nie to np podpinajac telefon do kompa i wyszukac za pomoca oprogramowania dolaczonego do telefonu. efekt koncowy byl taki ze wyszukalo mi aktualizacje ktora zainstalowalem i w ustawieniach mialem jezyk polski do wyboru. ten trik dziala w nokii czy w lg nie wiem ;] poszukaj a moze znajdziesz. jedna tylko uwaga... zmieniajac product code tracisz gwarancje ;]
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

może podpowiedz nam jaki masz system na telefonie..
bo na Androida to nie wygląda.. na symbiana tymbardziej a tych mniej znanych nie znam..
a w necie mało o tym fonie jest..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.