anulka92nysa
anulka92nysa
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam ;]

Otóż normalnie najpierw w googlach wpisywałam jakieś hasło a następnie wciskałam enter i dopiero przykłady stron mi się wyświetlały.
Teraz ledwo jakiś wyraz zaczne wpisywać strony mi sie zaczynaja same wyswietlac. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Może akurat zrozumiecie.

Jest to zmiana na stronie czy ja cos na laptopie namieszałam?
Dodam, że na rożnych przeglądarkach ten sam problem się pojawia.

Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż normalnie najpierw w googlach wpisywałam jakieś hasło a następnie wciskałam enter i dopiero przykłady stron mi się wyświetlały. Teraz ledwo jakiś wyraz zaczne wpisywać strony mi sie zaczynaja same wyswietlac. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Może akurat zrozumiecie. Jest to zmiana na stronie czy ja cos na laptopie namieszałam? Dodam, że na rożnych przeglądarkach ten sam problem się pojawia.

wejdź w ustawienia wyszukiwarki(iw prawym górnym rogu koło zębate)i zaznacz nie używaj wyszukiwania dynamicznego google
Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to zmiana na stronie czy ja cos na laptopie namieszałam?

Jest to zmiana na stronie,nic nie mieszałeś.
Bozar
Bozar
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wpisywałam jakieś hasło a następnie wciskałam enter

Teraz wystarczy, że wpiszesz początek hasła i wciśniesz TAB
NajaranaRapem93
Posty: 158 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 398
NajaranaRapem93
  21 sierpnia 2011

tez tak mam;/

:rock:
NajaranaRapem93
Posty: 158 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 398
NajaranaRapem93
  21 sierpnia 2011
Raziel165
Raziel165: wejdź w ustawienia wyszukiwarki(iw prawym górnym rogu koło zębate)i zaznacz nie używaj wyszukiwania dynamicznego google

dziala.dzieki;)przy okazji
:rock:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.