DanoOnn
DanoOnn
  11 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam.
Planuję uruchomić sklep internetowy z branży IT.

Moje pytanie w tym kierunku:

Jakie znacie Hurtownie z którymi można by zawżec umowe?? Oczywiście takie najleopsze, które niemają zbyt wygurowanych cen u siebie. Mile widziane linki.

I czy ostnieje możliwość abym towaru z danej Hurtowni nie musial bezpośrednio zamawiać do siebie do domu, tylko Hurtownia by wysyłała pod wskazany adres dany towar?
Pozdrawiam.

PoDgUr
PoDgUr
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie znacie Hurtownie z którymi można by zawżec umowe??

Kto mądry znając dobrą hurtownie z niskimi cenami by sobie robił konkurencje? - nikt.
Jacek80
Jacek80
  11 sierpnia 2011

poszukaj opinii dla poniższych dystrybutorów/sklepów (masz tam też linki bezpośrednie)
http://tnij.org/mz6e
niestety tutaj raczej ich nie dostaniesz (chociaż może się myle) bo nikt tu raczej nie handluje ;) Dystrybutorzy też raczej nie ujawniają cen, bo to pewnie zależy od partnera albo wychodzą z założenia, że jak ktoś jest zainteresowany współpracą, to niech do nich pisze

DanoOnn
DanoOnn
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacek80

Dzięki o to mi chodziło ;)
Do zamknięcia.
Jacek80
Jacek80
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj raczej

Konto usunięte
Konto usunięte: tu raczej

Konto usunięte
Konto usunięte: też raczej

teraz dopiero przeczytałem, co sam napisałem :lol:
tak więc... raczej tyle w temacie ;P
whitestok
whitestok
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

co ty sobie chcesz przysłowiowego murzyna znaleźć, który za Ciebie będzie robil wszystko a ty tylko kase bedziesz zgarnial? :D ruszylbys dupe i sam pokombinował...chociaż tyle mógłbyś zrobić zamiast pisać na forum i czekać na gotowce...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.