DanoOnn
DanoOnn
  5 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Żeby nie zakładać osobnego tematu to 2 tematy w 1.

Tem 1.
W noki 1616 niedawni zbił mi sie wyświetlacz, postanowiłem kupić na allegro nowy, kupiłem, zabieram sie do wymiany i od razu po rozebraniu tel pierwszy problem. Styki tego wyśw były tak jakby przyklejony, oderwałem je... Teraz pyt jak zamontować/przykleić ten nowy wyświetlacz??
Dodam iż telefon aktualnie nie chce sie uruchomić, czyżby to przez ten wyświetlacz?? na starym wyświetlaczu normalnie się włączył, dało się zadzwonic itp, poźniej wogóle nie był ładowany i tak leżał, gdy go podepne pod ładowarke wogołe nie reaguje...

Tem 2

Znacie jakiś program, który do muzyki dodaje film/wizualizacje (nie wiem jak to inaczej nazwać) które w rytm muzyki się poruszają?? Na YT widzialem takie coś, lecz zapomnialem nazwy filmiku, jak znajde to dorzuce link.

Pozdrawiam

ostatecznycios
ostatecznycios
  5 sierpnia 2011

takie rzeczy do serwisu się od daje a :nie: na własną rękę próbuje się naprawić lepiej za serwis przepłacić niż za własną głupotę

Jacek80
Jacek80
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tem 2 Znacie jakiś program, który do muzyki dodaje film/wizualizacje (nie wiem jak to inaczej nazwać) które w rytm muzyki się poruszają?? Na YT widzialem takie coś, lecz zapomnialem nazwy filmiku, jak znajde to dorzuce link.

Chodzi Ci o coś takiego jak wizualizacje które są zawarte np w Winampie czy Windows Media Palyerze? Właśnie w tych programach jest tego sporo
DanoOnn
DanoOnn
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takie rzeczy do serwisu się od daje a na własną rękę próbuje się naprawić lepiej za serwis przepłacić niż za własną głupotę
Bziu telefon warty nie wiele ponad stówke... Wiec do serwisu sie nie opłaca.

Jacek80
Jacek80: Chodzi Ci o coś takiego jak wizualizacje które są zawarte np w Winampie czy Windows Media Palyerze? Właśnie w tych programach jest tego sporo
Tak własnie o to. Głownie chodzi mi o to ze mam jakiś plik mp3, wstawiam go załóżmy do tego programu i zapisuje w jakimś formacie wideo, no i przy odtworzeniu tego będzie plik video w którym będą jakieś wizualizacje w rytm muzyki - bo to najważniejsze...
audiotechnology
audiotechnology
  5 sierpnia 2011

Opłaca sie do serwisu, chyba że zwaliłes to juz nie... ja za przeciętną operacje stacja na podczerwien biorę 200zł, za hota 100-150, więc to nie są niskie koszta. A w razie uszkodzenia elementu przez serwis, jestes spokojny, bo serwis musi ponieść koszta wszystkich dodatkowych czynności...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.