LikeAG6XD
LikeAG6XD
  26 lipca 2011 (pierwszy post)

witam mam takie pytanie czy jest to normalne zeby samoistnie wrocila blokaka simlock na telefon jak jej nie bylo od wczoraj mam problem ze nie dziala mi karta ktora mi działala a smiga mi tylko orange hmm co moze być prosze o pomoc bardzo w tej sprawie pozdrawiam

milosz9292
milosz9292
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam mam takie pytanie czy jest to normalne zeby samoistnie wrocila blokaka simlock na telefon jak jej nie bylo od wczoraj mam problem ze nie dziala mi karta ktora mi działala a smiga mi tylko orange hmm co moze być prosze o pomoc bardzo w tej sprawie pozdrawiam

Skoro masz ściagniętą blokadę simlock to raczej nie ma możliwości żeby ta powróciła. Ja się z tym nie spotkałem.
Nie działa karta, tzn. co? Jak włożysz kartę do telefonu i go włączysz to coś się pojawia, typu "niewłaściwa sieć'?
audiotechnology
audiotechnology
  2 sierpnia 2011

Oczywiście że jest mozliwośc, pierwsza lepsza aktualizacja... Napisz o jaki telefon dokładnie chodzi, i jak go przerabiałes.

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  8 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam mam takie pytanie czy jest to normalne zeby samoistnie wrocila blokaka simlock na telefon jak jej nie bylo od wczoraj mam problem ze nie dziala mi karta ktora mi działala a smiga mi tylko orange hmm co moze być prosze o pomoc bardzo w tej sprawie pozdrawiam

aktualizowałeś softa pewnie a simlock nie był zdejmowany fizycznie tylko programowo..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.