Maturo
Maturo
  26 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam , pisze do was dzisiaj w sprawie kupna telefonu, czas w końcu go zmienic , mialem juz pare dotykowych typu samsung wave s8500 , czy Xperia x8 , czy np htc , i jakos dotykowy telefon mnie nie przekonał , mowiac o telefonach nie dotykowych mialem doczynienia przez jakis czas z n95-1 i n95-8 gb , telefonie nie najgorsze ale juz jakis czas maja.
Teraz mysle nad N96 , lub N97, raczej wole na symbianie telefon niz np na androdzie , mialem w xperi androida no i co ? posciagalem pare aplikacji gier i to bylo tyle , chodzi mi tez oto zeby byl w miare duzy wyświetlacz jak by miał być to dotykowy bo palce troche mam duze ;) , i wlasnie przekonala mnie do tego n97 z klawiatura qwerty , kolega ma i sobie ceni , twierdzi ze dobrze i szybko sie pisze , mialem tez nokie c6 z wysuwana klawiatura , ale tam to nie pasowalo poniewaz klawiatura nie wysuwała się pod kątem tak jak w n97.
To by bylo na tyle, moze macie jakies propozycje kwota ok 500zl
Pozdrawiam

UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A to ciekawe zważywszy że: Maturo: Kupno telefonu Dotykowy Lub Nie!? oraz Maturo: zeby byl w miare duzy wyświetlacz jak by miał być to dotykowy

Możliwe, ale potem kolega się widocznie rozmyślił:

Konto usunięte
Konto usunięte: (...)Lub moze jakis inny model polecacie nie dotykowy hmm?

:)
UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bardzo mi sie podoba ;/

Yyy... sorry, podałem chyba zły model, zamiast I8510 podałem nazwę I8910.
Chodziło mi o taki:

Konto usunięte
Konto usunięte: to jak macie jeszcze jakies propozycje? HELP :D

Bo jeżeli ten Ci się nie podoba to ciężko będzie coś znaleźć, bo teraz wszyscy producenci przerzucili się na smartfony zapominając o użytkownikach, którym nie jest potrzebny ekran dotykowy i masa aplikacji.
Konto usunięte
Konto usunięte: dvb t

DVB-T to się chyba nazywa cyfrowa telewizja naziemna?
Oglądałem kiedyś na tvn turbo jak pokazywali działanie tego właśnie na N96. Póki co to jest to chyba w fazie testów na terenie Warszawy.
Maturo
Maturo
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Yyy... sorry, podałem chyba zły model, zamiast I8510 podałem nazwę I8910. Chodziło mi o taki:

wyglada fajnie ale jaki jest techniczne to nie wiem :D
whitestok
whitestok
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem :) bo z tego co wiem to w polsce dziala to bo widzialem filmy na Jutubie ;]

dziwne bo jak przywiozłem do polski kartę telewizyjną DVB do PC to mi w polsce ani jednego kanału nie chciała znaleźć, a w UK znajduje ok 100 kanałów...
whitestok
whitestok
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

zapomniałem dopisać, że te około 100 kanałów znajduje mi po podłączeniu do zwykłej pokojowej anteny...
Maturo
Maturo
  27 lipca 2011

coś z tego :)
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3575/3983/2398/2752/

UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: coś z tego :)

Z tego to chyba N97 mini, bo skoro N95 8GB już miałeś to zostaje chyba tylko ten model.
Maturo
Maturo
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego to chyba N97 mini, bo skoro N95 8GB już miałeś to zostaje chyba tylko ten model.


no a czemu mini? a nie ta pełna wersja n97?
mam mozliwosc do kupienia n96 stan idealny jeszcze rok na gwarancji producenta caly zestaw ,za 500zl , albo nokie n97 tez stan idealny tez caly zestaw i tez za 500zl
i teraz nie wiem co wybrac ;P
UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no a czemu mini? a nie ta pełna wersja n97?

Bo wydaje mi się, że w N97 mini starano się naprawić niektóre błedy, które popełnione przy N97.

Konto usunięte
Konto usunięte: mam mozliwosc do kupienia n96 stan idealny jeszcze rok na gwarancji producenta caly zestaw ,za 500zl , albo nokie n97 tez stan idealny tez caly zestaw i tez za 500zl i teraz nie wiem co wybrac ;P

To już tylko i wyłącznie Twój wybór, Twój gust. Odpowiedz sobie na pytanie: wolisz dotykowy z qwerty i większym wyświetlaczem czy klasyczny?:)
Mi byłoby ciężko wybrać, ale chyba skłaniałbym się ku N97, ponieważ na większym ekranie lepiej przegląda się internet i obecnie telefony dotykowe są modne:mrgreen:
Maturo
Maturo
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo wydaje mi się, że w N97 mini starano się naprawić niektóre błedy, które popełnione przy N97.

no moze cos w tym jest :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To już tylko i wyłącznie Twój wybór, Twój gust. Odpowiedz sobie na pytanie: wolisz dotykowy z qwerty i większym wyświetlaczem czy klasyczny?:) Mi byłoby ciężko wybrać, ale chyba skłaniałbym się ku N97, ponieważ na większym ekranie lepiej przegląda się internet i obecnie telefony dotykowe są modne


noo ja juz sam nie wiem :D sam widzisz ze ciezki wybor , ale cenowo sie oplacaja chyba oby dwa? bo nie chce przepłacic ;]
Maturo
Maturo
  29 lipca 2011

co lepsze n86 8MP czy n96

UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: noo ja juz sam nie wiem :D sam widzisz ze ciezki wybor , ale cenowo sie oplacaja chyba oby dwa? bo nie chce przepłacic ;]

N97 to okazja bo na allegro chodzą po ok. 600+, natomiast z N96 to można i za 400 już kupić, ale są oczywiście takie i za 500.

Konto usunięte
Konto usunięte: co lepsze n86 8MP czy n96

Pod względem aparatu pewnie będzie lepsza N86, ale jak dla mnie to ona brzydka jest. Jeżeli miałbym brać z tych 2 to brałbym N96.
Maturo
Maturo
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: N97 to okazja bo na allegro chodzą po ok. 600+, natomiast z N96 to można i za 400 już kupić, ale są oczywiście takie i za 500.

no ta n97 to masz racje i jest w idealnym stanie za te 500zl , co do n96 to jest jeszcze rok na gwarancji producenta jeszcze 11 miesiecy tez w bdb stanie wiec sie wacham a co n86 wydaje sie fajnym telefonem , piękna moze nie jest :) no ciagle jestem w kropce ;(
UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ta n97 to masz racje i jest w idealnym stanie za te 500zl , co do n96 to jest jeszcze rok na gwarancji producenta jeszcze 11 miesiecy tez w bdb stanie wiec sie wacham a co n86 wydaje sie fajnym telefonem , piękna moze nie jest :) no ciagle jestem w kropce ;(

hehe. Powiem szczerze, że ja też nie wiedziałbym co robić, ale skoro masz tą N96 jeszcze na gwarancji to może warto się zainteresować? Bo kupując N97 w niższej cenie kupujesz tak naprawdę kota w worku. Bo nie wiem czy ta cena to okazja bo właściciel nie wie po ile stoi czy co.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.