lucas
lucas
  24 lipca 2011 (pierwszy post)

Jaki najelpszy znacie? Najlepiej jak obsługuje konferencje i wszystkie nr gadu.

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  25 lipca 2011

WTW

Treść posta jest za krótka. Minimum to 10 znaków. Cytaty nie są wliczane do treści.

MichaU
MichaU
  25 lipca 2011

ja polecam AQQ. masz wszystkie opcje co w gg z wyjatkiem prowadzenia video i transmisji glosowych. zjada o wiele mniej ramu co chyba jest najwieksza zaleta

wawrzyn1992
Posty: 81 (po ~120 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
wawrzyn1992
  25 lipca 2011

albo kadu możesz sobie ściągnąć ja teraz kadu używam i się nie wywala mi tak jak gg

MichaU
MichaU
  25 lipca 2011
wawrzyn1992
wawrzyn1992: albo kadu możesz sobie ściągnąć ja teraz kadu używam

a to niejest czasem na linuxa ?
angii2
angii2
  25 lipca 2011

może KONNEKT, znajomy mi kiedyś polecił, bo nie ma rekam ale ja się już przyzwyczaiłam do gg

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  25 lipca 2011
MichaU
MichaU: a to niejest czasem na linuxa ?

Jest na Linuxa, Windowsa, Mac OS...

{y*x=40
{x+y=10:woot:

PeopleCanFly
PeopleCanFly
  25 lipca 2011

jest jeszzcze webgg -to praktycznie to samo co gg ale bez instalacji, przez przeglądarkę :P albo zapodaj sobie gg i użyj "ggbannerkiller" - usuwa, wszystkie reklamy z gg, albo jeszcze lepiej GGTUNER "-służy do odchudzenia najnowszego Gadu-Gadu 10.5 które jest nasycone wieloma zbędnymi bajerami. W szybki i prosty sposób konfigurujemy wygląd i funkcje najnowszego komunikatora Gadu-Gadu poprzez usunięcie zbędnych "wodotrysków"."
Czyli mamy czysciutkie okienka WYŁĄCZNIE komunikatora gg, bez reklam, bez bzdurnych pasków bocznych z gadżetami typu, radio, wiadomosci, itp... a snioskuję ze to ci w gg najbardziej przeszkadza, i powoduję chęć zmiany na inny komunikator -wiec lepiej użyj tego - sam uzywam i jestem zadowolony :D

audiotechnology
audiotechnology
  27 lipca 2011

Kiedys konnekt, ale się zapadł i od kilku lat nie jest aktualizowany, dzisiaj tylko WTW, no... mozna sobie jeszcze stestoweać GG Lite, ale jest bynajmniej dziwny w konfiguracji. Tak wogóle to chyba kazdy komunikator bazujący na pluginach ma mozliwość obsługi protokołu GG...

audiotechnology
audiotechnology
  27 lipca 2011

btw, dla niewymagających polecił bym GG 7 + banner killer (o ile pamiętam tak nazywała się ta witaminka) która oto czyści nam cały programik z jakich kolwiek reklam :) Tylko z tego co pamiętam, pod os W7 może byc mały problem z emotikonami.

theqkash
theqkash
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może KONNEKT, znajomy mi kiedyś polecił, bo nie ma rekam ale ja się już przyzwyczaiłam do gg

Ta, nierozwijany od kilku lat.

WTW polecam rencami i nogami, AQQ się robi równie syfiaste jak gg :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.