Szajbuska91
Szajbuska91
  21 lipca 2011 (pierwszy post)

Cześć mam problem,telefon leżał normalnie nikt go nie ruszał chciałam napisac do koleżanki i nie mogę tzn nie dostaje raportu myslalam ze telefon wylaczyla ale zadzwonilam i jest ok ogolnie do nikogo nie moge napisac bo nikt nie dostaje moich wiadomosci tak samo jest na odwrot ja nie dostaje zadnych wiadomosci ktos mi napisal ze cos z centrum musi byc moje ustawienia
Centra wiadomości:Tak ( i tu nazwa jest Sm ale była dłuższa zmieniłam niechcąco i zapisałam)
Centr.wiad w uzyciu:tak
odp przez to samo centrum:tak

numer centrum jest taki +48501200777

pomoze mi ktos?

MichaU
MichaU
  22 lipca 2011

wez sobie spisz gdzies kontakty tzn zrob kopie przywroc ustawienia fabryczne wylacz i wlacz moze cos to da

SirMatthew
SirMatthew
  23 lipca 2011

To problem z karta sim. Zresetowanie ustawię fabrycznych nic raczej nie da bo one dotycza aparatu.

Drozu
Drozu
  23 lipca 2011

Symbian tak ma... nie raz musiałem przywracać ustawienia fabryczne w n80 bo nie dało się wysłać ani odebrać smsa, zawsze pomagało

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Symbian tak ma... nie raz musiałem przywracać ustawienia fabryczne w n80 bo nie dało się wysłać ani odebrać smsa, zawsze pomagało

Dziwne, miałem wiele telefonów z Symbianem, od V3 do ^3 i ani razu tego nie doświadczyłem ;)

Skąd wiesz, że to w ogóle Symbian?
chicel
chicel
  24 lipca 2011

wyjmij swoją kartę sim, oczywiście na wyłączonym telefonie, i wsadź ją do innego, a do swojego włóż inną kartę sim a potem z powrotem, i na 99,9% Ci to pomoże, karta sim rejestrując się w innym telefonie automatycznie pobierze sobie ustawienia, bo w twoim ona już tego nie robi bo jest już z nim "zintegrowana"
napisz czy pomogło, możesz też spróbować tylko wyciągnąć kartę sim i włożyć ją do innego telefonu nie wkładając innej do swojego ale ta pierwsza opcja bardziej pewna :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.