PsychoKiller
Posty: 3079 (po ~93 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
PsychoKiller
  20 lipca 2011 (pierwszy post)

Witka! Mam pytanie do posiadaczy neostrady. Zdazaja Wam sie czeste "rozlaczanie" sieci ;>

Bedziemy chronic tylko to co kochamy,
Bedziemy kochac tylko to co rozumiemy,
Bedziemy rozumiec tylko to co poznamy.

milosz9292
milosz9292
  20 lipca 2011
PsychoKiller
PsychoKiller: Witka! Mam pytanie do posiadaczy neostrady. Zdazaja Wam sie czeste "rozlaczanie" sieci ;>

Nie, nic z tych rzeczy. Wszystko hula jak trzeba:)
whitestok
whitestok
  21 lipca 2011
PsychoKiller
PsychoKiller: Witka! Mam pytanie do posiadaczy neostrady. Zdazaja Wam sie czeste "rozlaczanie" sieci ;>

możliwe, że masz coś z linią nie tak, jak masz telefon domowy to podnies sluchawke, przyłóż do ucha i wsłuchaj się czy nie ma jakichś dodatkowych dźwięków w tle, tzn jakichś spięć/trzasków itp...mi net rozlacza ostatnio czesto i u mnie to wina linii i teraz czekam aż mi to naprawią...u Ciebie może być podobny problem
eGabeleXxX
eGabeleXxX
  21 lipca 2011

Witam.

U mnie początkowo działało pełne 6Mb, jednak w godzinach szczytu rozłączało.
Nic z tym nie robiłem - teraz router synchronizuje mi się na 5024 - 500KB/s starczy, a i nie mam żadnych rozłączeń.

Miałeś ostatnio przyspieszany internet?
Może coś z tymi wichurami :P?

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  21 lipca 2011

mialem problemy kiedy mialem zwykly modem teraz mam livebox i roalacza tylko wtedy jak jest jakas awaria czyli srednio raz na 2-3 miesiace.

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
NicZaFriko
NicZaFriko
  21 lipca 2011

Po prostu pewnie masz za szybkie łacze jak na Twoja linie , zobacz jaką masz moc sygnału oraz tłumienie , przeważnie jest to spowodowane tym ze za daleko od magistrali jest sie a chciało by sie 20 internet..

whitestok
whitestok
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu pewnie masz za szybkie łacze jak na Twoja linie

a co to kur...ma do rzeczy? jeśli np umowę koleś ma nawet na 20mb to i tak będzie miał tylko tyle, ile linia da radę przekazać ale nie powinno być żadnego rozłączania...
eGabeleXxX
eGabeleXxX
  21 lipca 2011

Autorze, częste tzn. ile?
Kilka w ciągu dnia, czy w ciągu miesiąca, czy jak?

Shaitan
Shaitan
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NicZaFriko:Po prostu pewnie masz za szybkie łacze jak na Twoja linie a co to kur...ma do rzeczy? jeśli np umowę koleś ma nawet na 20mb to i tak będzie miał tylko tyle, ile linia da radę przekazać ale nie powinno być żadnego rozłączania...

Ma dużo do rzeczy, bo jak ma słabą linię, to przy wysokiej synchronizacji będzie rozłączać. Niemniej jednak sporo też zależy od jakości routera/modemu, dobre układy potrafią utrzymać połączenie w niemal każdej sytuacji, a np. livebox ścina.
anulka92nysa
anulka92nysa
  21 lipca 2011

Od kiedy mam liveboxa podłączonego przez kabel ethernet takich problemów nie mam, ale przy wi-fi bardzo czesto mnie rozlączało.

MichaU
MichaU
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Od kiedy mam liveboxa podłączonego przez kabel ethernet takich problemów nie mam, ale przy wi-fi bardzo czesto mnie rozlączało

w LB celowo jest montowana slaba antena ma to podobno na celu zabezpieczyc dzialanie sygnalu miedzy sasiadami. na szkoleniu w tp mowili nam ze idzie to jakos ominac jesli ktos sie zna na elektronice i ma lutownice pod reka :P btw wiem ze tp rozlacza raz na dobe wszystkich userow niby reset czy cos...juz nie pamietam co tam gadali
PsychoKiller
Posty: 3079 (po ~93 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
PsychoKiller
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kilka w ciągu dnia, czy w ciągu miesiąca, czy jak?


Kilka w ciagu dnia. Posiadam neostrade 6Mb z livebox'em. Sformatowalem i poczekam kilka dni co sie bedzie dzialo.

Dziekuje wszystkim za pomoc, pozdrawiam! Szogun :)

Bedziemy chronic tylko to co kochamy,
Bedziemy kochac tylko to co rozumiemy,
Bedziemy rozumiec tylko to co poznamy.

whitestok
whitestok
  26 lipca 2011
PsychoKiller
PsychoKiller:

słuchaj a jak dzwonisz gdzieś z telefonu domowego to też CI wtedy rozłącza net? jeśli tak to masz zj.ebany filtr :) wymiana filtra powinna pomóc :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.