DanoOnn
DanoOnn
  18 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam,
Formatowałem dziewczynie Netbook-a Asus EeePc. Jest to system Win XP HE. Formatowalem poprzez płyte dołączoną do ASUS-a - więc wszystkie stery itp są...
Po próbie podłączenia sie do routera, rzecz jasna połączy się lecz karta ciągle pobiera Adres sieciowy lecz nie umie pobrac... Jeśli wpisze IP Routera do karty to jest ok, lecz GG, przeglądarka i wszystko inne co korzysta z netu nie ma tego internetu... Pakiety Danych Wysyłanie i Odbieranie pracują normalnie ale jako taako intenetu nie ma...

Jakies pomysły...?

MichaU
MichaU
  18 lipca 2011

mo\e pozwol automatycznie uzyskac?

DanoOnn
DanoOnn
  18 lipca 2011

No własnie automatycznie tez nic z tego. Ciągle tak samo jak wyżej napisałęm... pobiera adres ale nic.. a jak recznie wpisze IP itp to się połączy lecz jako tako netu brak...

whitestok
whitestok
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Win XP HE

bo koniecznie chciales jej tego xp zainstalowac :D
DanoOnn
DanoOnn
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo koniecznie chciales jej tego xp zainstalowac :D
Seven ruszyc nie chciał :PP Zresztą dla jej potrzeb korzytania z internetu to nawet 95 Win by jej wystarczył ;)
whitestok
whitestok
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Seven ruszyc nie chciał :PP

pewnie zrobiłeś coś nie tak skoro 7 nie chciała ruszyć :)
DanoOnn
DanoOnn
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie zrobiłeś coś nie tak skoro 7 nie chciała ruszyć :)

Za słabe parametry kompa...
whitestok
whitestok
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Za słabe parametry kompa...

wyśmiać Cię teraz czy poczekać aż podasz parametry tego netbooka? :D
DanoOnn
DanoOnn
  19 lipca 2011

;D Dobra może źle sie wyraźiłem ;D
1 GB RAM-u
160 HDD
CPu - nie pamietam xD
grafiki równiez nie pamietam itp...

Co to tej Siódemki... włanie przed chwila istalowałem na Stacjonarnym moim PC, i musi cos być grane z płytką poniewaz i tutaj instalacja nie dala rady...

Ale nie odbiegajmy od tematu ;D

Jak pociągnąc tego neta tam ??:))

whitestok
whitestok
  19 lipca 2011

to mogłes ściągnąć obraz z netu, wgrać to na pendrive tym programem: http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-USBDVD-Download-Tool,Program,Windows,25159.html i odpalić instalacje z pendrive. proste jak drut

PeopleCanFly
PeopleCanFly
  20 lipca 2011

a nie wystarczy skonfigurować odpowiednio łacza? i przede wszystkim chodzi o wifi czy kabelek? proponuję raz jeszcze sprawdzić czy wsystkie ustawienia sa ok, czy na poewno sa wszystkie stery - przez menedżer urządzeń - w przypadku braku stera wyswietli wykrzyknik przy urządzeniu. sieć bezprzewodowa powinno wykrywac automatycznie bez wzgledu na ustawienia ip i temu podobne - wykrywanie sieci jest bezwarunkowe. o ile masz stery :P

XxRobertosxX
XxRobertosxX
  23 lipca 2011

Sam mam Asusa EeePC i Win7 na nim to porażka(choć był na nim domyślnie zainstalowany).
A to że nie działa tam net to tylko i wyłącznie wina sterowników, bo XP automatycznie tego sprzętu nie wykryje, więc pobierz ze strony producenta.

whitestok
whitestok
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc pobierz ze strony producenta.

oczywiście jeśli takie sterowniki istnieją :D do mojego netbooka pod XP nie ma sterów w ogóle.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.