buczusiowa
buczusiowa
  15 lipca 2011 (pierwszy post)

Jak w temacie mam ten telefon i on automatycznie sobie robi aktualizacje jak jest internet i zabiera mi cala kase nawet jak mam pakiet internetowy. Moglby mi ktos pomoc jak zablokowac automatyczne aktualizacje i wlaczyc internet bo w plusie mi nie pomogli...

Jacek80
Jacek80
  16 lipca 2011

podaję na przykładzie mojego telefonu z tym samym systemem - jak się będzie różnić to sorry
ustawienia -> informacje o telefonie -> aktualizacje oprogramowania
i tam odznacz ptaka przy "automatycznie sprawdzaj..."

milosz9292
milosz9292
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Pobierz z Androi Market aplikację APNdroid- potem dajesz ją na pulpit jako widget i po problemie. Android ma to do siebie, że non stop coś sobie pobiera z neta, czy Ty tego chcesz czy nie. Ów aplikacja blokuje dostęp do internetu.:)
luk89i
luk89i
  17 lipca 2011

Jeśli chodzi o blokadę internetu, to wcale nie trzeba pobierać żadnej aplikacji. Na mini standardowo jest przecież android 2.2 (Froyo), to można albo przytrzymać przycisk którym włączamy telefon przez kilka sekund i wtedy mamy do wyboru "Tryb sieci danych" i można spokojnie bez zbędnej aplikacji go wyłączyć. Bądź w ustawieniach > komunikacja > sieci telefonii komórkowej - "użyj danych pakietowych" odznaczamy i tyle.

Po za tym masz na kartę, mixa, czy abonament?
W abonamencie się zbytnio nie orientuję, ale na kartę i mixa w Plusie mają takie pakiety internetowe, które po wykorzystaniu transferu tylko ograniczają prędkość, ale dalej można korzystać z internetu.. czyli, że np. płacisz 9zł na miesiąc i już się nie martwisz, że przekroczysz pakiet i Ci zabierze więcej kasy :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.