PushUp
PushUp
  15 lipca 2011 (pierwszy post)

Polecajcie jakieś dobre strzelanki FPS
Który shooter zapadł wam najbardziej w pamięci? (2 kategorie: Stary shooter i nowszy - bardziej na czasie)

Call of Duty Rulez :)

Unicornnus
Unicornnus
  15 lipca 2011

Ze starych to na bank "Za żelazną bramą" na Amidze :)
Do tego Medal oh Honor A.A. (Normandia jak dla mnie wymiatała).
Z nowszych to na pewno pierwszy Far Cry (ze względu na grafikę) i pierwszy Modern Warfare (ze względu na miodność).
Co do nowszych gier to w sumie ostatnio nie wiele widziałem więc się nie wypowiem.

DupaBladaSruSru
DupaBladaSruSru
  16 lipca 2011

Poczekaj na Battlefield 3 :)

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  16 lipca 2011

oj w MoH:AA grało się pamiętam na starym kompie godzinami w trybie "Multiplayer" :D
Pamiętam jak się denerwowałem, jak ludzie mieli STWH :D (strzelali przez ściany) (Shot Trought Wall - Hack - chyba coś takiego :D)

Z nowszych oczywiście według mnie równych nie ma sobie Battlefield Bad Company 2.
Jeszcze w żadnej grze nie widziałem tak rozbudowanego trybu wieloosobowego, rozpierducha na maxa, niszczymy co się tylko da. Można latać śmigłowcami, m.in. AH-64 Apache. Czołgi - no cud, miód :)

reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  16 lipca 2011

z pierwszych to mile wspominam Medal of Honor 1 i 2 z czasów playstation one
obecnie preferuje Battlefield: Bad Company 2 głównie za ogromne mapy, konieczność współpracy między graczami, walkę prowadzoną w skali makro z wykorzystaniem pojazdów oraz możliwością zrównania prawie wszystkiego z ziemią co dobrze oddaje komentarz jaki znalazłem pod jednym gameplayem z BC3 na yt:
- wróg kryje się za ścianą!
- jaką ścianą?!

nowe gry z serii COD ujdą jeśli chodzi o singla ale na multi nie przepadam za ciasnymi moim zdaniem mapami,
dodałbym jeszcze multi w Killzone 2 bo niestety 3 części jeszcze nie miałem przyjemności ograć

whitestok
whitestok
  17 lipca 2011

co do starszych gier to dodałbym jeszcze Return to Castle Wolfenstein i Call Of Duty jedynkę z dodatkiem i dwójkę. A co do trochę nowszych to MOH Pacific Assault i również polecam Battlefield: Bad Company 2, a tak poza tym to ktoś chętny na multi? w sumie dawno nie grałem ale chętnie odświeżę tylko płytkę muszę znaleźć :D

no i oczywiście czekam na Battlefield 3 :)

MichaU
MichaU
  17 lipca 2011

ja tam se lubie popykac w starego dobrego UT :P unreal tournament :P nie zachwyca grafika ale fajna giera po sieci :P tytul starszy. kiedys tez gralem w cos takiego jak hmmm mobile force ale nie pamietam czy ten tytul tak dokladnie lecial. z nowszych gierek to nie bardzo sie orientuje

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  17 lipca 2011

O, przypomniała mi się gra FPS w którą grałem bardzo dawno temu i bardzo bardzo długo - Soldier of Fortune :P kojarzy ktoś? Nie pamiętam dokładnie, który :D

reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak poza tym to ktoś chętny na multi?

ja bardzo chętnie ale jedynie na ps3 :P
whitestok
whitestok
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Soldier of Fortune :P kojarzy ktoś?

dobra gra :D jedynkę przeszedłem całą :) dwójka miała już trochę błędów utrudniających rozgrywkę, poza tym nie wciągała tak jak pierwsza część :)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który shooter zapadł wam najbardziej w pamięci?

Unreal, każda część poza Unreal 2, który był mocno średni. Half-Life również wszystkie części i dodatki, pierwszy Deus Ex, System Shock 2, Alien vs Predator 1 i 2, Battlefield 2, America's Army do wersji 2.6 no i najlepsza strzelanka w jaka grałem w życiu Perfect Dark.

Nowsze gry maja to do siebie że są zbyt proste, nawet na poziomie hard, dlatego w sumie nie gram już w nic na single tylko samo multi. Ostatnio ArmA II która stała się darmowa. http://www.arma2.com/free
theqkash
theqkash
  18 lipca 2011

Team Fortress 2 jest za darmo na Steamie od niedawna, polecam :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.