DanoOnn
DanoOnn
  6 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam
Muszę sformatować NoteBook-a Asus EePC, lecz jak to w notebook-u - brak jest stacji CD wiec format z płyty odpada.Na dysku nie ma również partycji RECOVERY... Więc już wiecej pomysłow nie mam jak to zrobić...

Moze wie ktoś jak sformatować tego kompa bez płytki i RECOVERY?? Sprawa Priorytetowa... Pozdrawiam

DanoOnn
DanoOnn
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NoteBook-a
NETBOOK-a *
Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Muszę sformatować NoteBook-a Asus EePC, lecz jak to w notebook-u - brak jest stacji CD wiec format z płyty odpada.Na dysku nie ma również partycji RECOVERY... Więc już wiecej pomysłow nie mam jak to zrobić... Moze wie ktoś jak sformatować tego kompa bez płytki i RECOVERY?? Sprawa Priorytetowa... Pozdrawiam

ściągnij program WinToFlash i wrzuć przez niego windowsa na pendrive.
DanoOnn
DanoOnn
  7 lipca 2011

Zrobiłem twoim sposobemm i od razu problem wystąpił... A mianowicie. Nie da się usunął partycji C:, zresztą wgl zadnej... cos pozniej naklepałem (sam nie wiem juz co) i sie sformatowało, lecz zadne pliki z isntalatora nie mogły sie skopiować na kompa... bezradny juz jestem...

Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrobiłem twoim sposobemm i od razu problem wystąpił... A mianowicie. Nie da się usunął partycji C:, zresztą wgl zadnej... cos pozniej naklepałem (sam nie wiem juz co) i sie sformatowało, lecz zadne pliki z isntalatora nie mogły sie skopiować na kompa... bezradny juz jestem..

Ja już robiłem takiego notebooka i wszystko dobrze mi poszło,był tylko jeden problem musiałem wgrać pliki na innego pendrive bo w pierwszym kopiowało pliki z błędem,zobacz czy w biosie dysk masz ustawiony na AHCI,jeśli tak to zmień na IDE, spróbuj tez z innego pendrive,ewentualnie masz przejściówki pozwalające podłączyć napęd pod USB.
whitestok
whitestok
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

też robiłem już ASUS EeePC i była partycja recovery, w każdym netbooku jest, chyba, że ktoś sam usunął...
Unicornnus
Unicornnus
  15 lipca 2011

Jeśli od kupna netka nie było nic robione z partycjami to partycja RECOVERY może być po porstu niewidoczna.
Jeśli na lapku jest licencja z systemem (w formie choćby naklejki) to partycja RECOVERY na bank powinna być (ale może być ukryta).
Sprawdź w instrukcji jaki klawisz przy starcie kompa należy nacisnąć aby uruchomić odzyskiwanie systemu.

theqkash
theqkash
  15 lipca 2011

Recovery = F9 przy starcie.
Jeśli nie ma, na 100% się da wszystko zrobić z dobrze zrobionego pendrive'a.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.