Szajbuska91
Szajbuska91
  4 lipca 2011 (pierwszy post)

więc tak,mam problem w piątek kolega instalowal mi nowy system xp nie zainstalowal mi karty graficznej wczoraj cos kuzyn kombinowal i jakos dalam rade polaczyc sie z internetem ale nie mam teraz wifi ;/ nie moge tego wlaczyc w ogóle w kompie nie wiem dlaczego jakies sterowniki moze sa potrzebne lub cos ;/ mysle ze wiekszosc tutaj troche sie zna i ktos mogl by mi pomóc w razie co moge podac gg a juz mowie mam router firmy Belkin f6d4230-4v1 a laptop firmy PackardBell,nie mam plyty ze sterownikami od laptopa oraz od routera

denaturat
wpis jest ukryty
PoDgUr
PoDgUr
  4 lipca 2011

@up
Może nauczysz się, że forum jest od tego by tu pomagać, a nie od kolekcjonowania numerów gadu gadu. :)

Szajbuska91
Szajbuska91
  4 lipca 2011

nie jestem kolekcjonerka

Szajbuska91
Szajbuska91
  4 lipca 2011

siema ponownie,znalazlam juz na stronie producenta sterowniki fuck ze sa tylko pod win7 ;/ jutro dopiero 7 bede miala chcialam na zapas sciagnac sterowniki zeby mi dzialala siec wifi itp tylko nie wiem ktore tu sciagnac czy ktos mi pomoze? Trzeba wybrać bo inaczej nie zobaczycie Notebook ---> EasyNote ---> EN TK87

Po wybraniu modelu itp co u góry napisałam wyświetlą sie sterowniki niżej system operacyjny wybierzcie Win Ultimate 32x obok język jaki pasuje Wam jest też Polski proszę niech mi ktoś tu napisze jakie sterowniki mam pobrać żeby te padło w końcu działało

http://packardbell.pl/pb/pl/PL/content/download

Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: siema ponownie,znalazlam juz na stronie producenta sterowniki fuck ze sa tylko pod win7 ;/ jutro dopiero 7 bede miala chcialam na zapas sciagnac sterowniki zeby mi dzialala siec wifi itp tylko nie wiem ktore tu sciagnac czy ktos mi pomoze? Trzeba wybrać bo inaczej nie zobaczycie Notebook ---> EasyNote ---> EN TK87 Po wybraniu modelu itp co u góry napisałam wyświetlą sie sterowniki niżej system operacyjny wybierzcie Win Ultimate 32x obok język jaki pasuje Wam jest też Polski proszę niech mi ktoś tu napisze jakie sterowniki mam pobrać żeby te padło w końcu działało

ściągnij i zainstaluj
wireless lan atheros,potem naciśnij prawym na mój komputer -manager urządzeń i zobacz czy w zakładce karty sieciowe jest karta wireless lan .
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ratunku problem !!

Czytając nazwy tematów zakładanych przez was zaczynam mieć wątpliwości czy mam do czynienia z istotami myślącymi.
wybuchowogranatowy
wybuchowogranatowy
  5 lipca 2011

ten frajer z kundlem w avie to jakis forumowy podpi[url=www.wp.pl]e[url=www.wp.pl]r[url=www.wp.pl]dalacz !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.