Niepohamowany
Niepohamowany
  3 lipca 2011 (pierwszy post)

Rozglądam się za jakimś smartphonem pokroju Sony Ericsson xperia x10. Gdyby nie to że xperia nie ma klawiatury klawiszowej qwerty to na pewno na niego bym się zdecydował a w tym wypadku szukam czegoś na androidzie i z wysuwaną klawiaturą klawiszową qwerty. Co polecilibyście??

rapper3d
rapper3d
  3 lipca 2011
Niepohamowany
Niepohamowany: Rozglądam się za jakimś smartphonem pokroju Sony Ericsson xperia x10.

w czym problem?
wez x10 mini pro ma klawiaturke i to nawet wygodna
Niepohamowany
Niepohamowany
  3 lipca 2011

Gdzieś tam słyszałem że x10 mini pro jest już dużo gorzej wyposażona od x10 tej standardowej

denaturat
denaturat
  3 lipca 2011
Niepohamowany
Niepohamowany: Gdzieś tam słyszałem że x10 mini pro jest już dużo gorzej wyposażona od x10 tej standardowej

wolniejszy procek chyba i slabszy aparat (x10 ma 8Mpx a x10 mini pro ma 5 Mpx) reszta chyba bez zmian. ale czy nie warto poswiecic troche na wydajnosci dla sprzetowej klawiaturki qwerty?
denaturat
denaturat
  3 lipca 2011

mnie jakos sony ericsson nie przekonuje tymi xperiami mialem x10 mini pro ale sprzedalem dla mnie ten ich brandowany android jakis dziwny jest:ninja: bardziej do mnie przemawia HTC :mrgreen:

Niepohamowany
Niepohamowany
  3 lipca 2011

A jeżeli HTC na androidzie to jaki model?? Wiesz mi zależało by też na dużym wyświetlaczu a niestety w x10 mini pro nie jest on zbyt wielki

milosz9292
milosz9292
  3 lipca 2011
Niepohamowany
Niepohamowany: HTC na androidzie

HTC Desire Z

Trochę starsza, Motorola Milestone:
milosz9292
milosz9292
  3 lipca 2011

Oprócz tego Desire Z znalazłem jeszcze takie modele, ale innych producentów:
Motorola Flipout


Samsung Galaxy 551:


HTC ChaCha

Jeszcze jest HTC Dream(T-Mobile G1), ale jest to trochę starszy telefon i trzeba by się bawić w instlowanie nieoficjalnego androida np. 2.2 bo z tego co kojarze to ten model ma 1.6

Niepohamowany
Niepohamowany
  3 lipca 2011

A miał ktoś z was tą motorolę milstone?? Bo z tych, które tutaj pokazaliście chyba najbardziej przypadła mi do gustu wizualnie. Takie pytanie jeszcze. Ten android na xperii jest jakis brandowany bo z tego co widzę to na innych telefonach ten OS całkiem inaczej wygląda :) Pytam z ciekawości bo nie miałem jeszcze telefonu z androidem

milosz9292
milosz9292
  3 lipca 2011
Niepohamowany
Niepohamowany: Ten android na xperii jest jakis brandowany bo z tego co widzę to na innych telefonach ten OS całkiem inaczej wygląda :) Pytam z ciekawości bo nie miałem jeszcze telefonu z androidem

To jest nakładka systemowa od SE. Samsung też daje swoją nakładkę, htc również.
Niepohamowany
Niepohamowany
  3 lipca 2011

No nic co nie co poczytałem, pooglądałem i pewnie zdecyduję się na tą motorolę mimo tego że to motorola a nie słynie ona z dobrych telefonów ale być może faktycznie ten telefon będzie kamieniem milowym :)

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  3 lipca 2011

Ile kasy chcesz na to przeznaczyć i jakie inne oczekiwania wobec telefonu masz? Z tego co się orientuję, to obecnie najmocniejszymi sprzętowo urządzeniami z androidem i wysuwaną klawiaturą qwerty są HTC Desire Z i Motorola Milestone 2 (szkoda, że Samsung nie wypuścił Galaxy S pro). Jeśli Ci się nie śpieszy, to możesz poczekać na Milestone 3, który pewnie się niebawem pojawi. Od ponad pół roku jestem posiadaczem Motoroli Milestone 2, jeśli miałbyś jakieś pytania co do tego, to się postaram rzeczowo na nie odpowiedzieć.

ziew...

MuchaNaPlecach
Posty: 40 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MuchaNaPlecach
  4 lipca 2011

jesli juz naprawde wydajny porządny android z qwerty to tylko milestone 2. jedynce zdarzaja sie zwisy bo mimo ze procka mozna przy odrobinie checi przyspieszyc do jego domyslnego taktowania, to jednak tylko 256 mega ramu robi swoje. jedynym konkurentem jest desire z, jednak jego hardware ustepuje M2. Na flipouty itd nawet bym sie nie ogladal.

Niepohamowany
Niepohamowany
  4 lipca 2011

Na telefon chciałbym przeznaczyć tak do 1000 zł i chciałbym żeby to był nowy telefon a nie używka bo wiadomo jak to z nimi bywa :) jedni dbają inni nie koniecznie :)

MichaU
MichaU
  9 lipca 2011

nokia n900

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.