NicZaFriko
NicZaFriko
  30 czerwca 2011 (pierwszy post)

Siemanko , pisze tutaj bo jest to związane z internetem , otóż parę miesięcy temu zamówiłem w TP sposób rozliczania rachunków poprzez e-faktury które przychodzą na e-maila .. lecz chciałem znowu wrócić do starej metody dostarczania listu z rachunkiem ponieważ wyjeżdżam i rodzice nie będą potrafili zapłacić tego przez internet . Lecz gdzie to mogę zmienic ? przeszukałem caaaałą stronę TP i zero wiadomości na temat odwrócenia tego.

Jakub
Jakub
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemanko , pisze tutaj bo jest to związane z internetem , otóż parę miesięcy temu zamówiłem w TP sposób rozliczania rachunków poprzez e-faktury które przychodzą na e-maila .. lecz chciałem znowu wrócić do starej metody dostarczania listu z rachunkiem ponieważ wyjeżdżam i rodzice nie będą potrafili zapłacić tego przez internet . Lecz gdzie to mogę zmienic ? przeszukałem caaaałą stronę TP i zero wiadomości na temat odwrócenia tego.


Udaj się do do Biura Obsługi Klienta TP i oni Ci pomogą:)
denaturat
denaturat
  1 lipca 2011

19393 telefoniczne biuro obslugi klienta z tego co pamietam :woot: gdyz jakis czas temu wzialem szybki i skuteczny rozwod z telekompromitacja polska s.a za fatalny stan uslug internetowych (tam dzie netia mogla puscic po kablach 5Mbps oni na tych samych kablach dawali gora 2Mbps i to bez gwarancji ze pojdzie)

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  1 lipca 2011

U mnie, w salonie TP dawali max 2Mb, teraz, z salonu Orange mam 6Mb :E

MichaU
MichaU
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyz jakis czas temu wzialem szybki i skuteczny rozwod z telekompromitacja polska s.a za fatalny stan uslug internetowych

nalezy czytac dokladnie umowe i sluchac co ludzie mowia ;] tepsa nie klamie ;] mieszkajac w wielkich aglomeracjach mozesz miec 6 na 6 ( 6 wh tp i 6 faktycznie) a czasem trzeba zamowic 6 zeby miec cokolwiek. wiec nie rzucaj gownem w ludzi zanim sam sie nie zorientujesz ;]
denaturat
denaturat
  1 lipca 2011
MichaU
MichaU: nalezy czytac dokladnie umowe i sluchac co ludzie mowia ;] tepsa nie klamie ;] mieszkajac w wielkich aglomeracjach mozesz miec 6 na 6 ( 6 wh tp i 6 faktycznie) a czasem trzeba zamowic 6 zeby miec cokolwiek. wiec nie rzucaj gownem w ludzi zanim sam sie nie zorientujesz ;]

moze ty poczytaj zanim zaczniesz pluc, z tpsa tyle czasu mialem umowe ze az za dobrze znam wszelkie ich bzdurne umowy. nie mowie o umowie tylko o tym ze tpsa nie jest w stani dostarczyc neta przykladowo 6 mb kiedy inna firma w tym samym obszarze geogr. i po tych samych kablach bez problemowo dostarcza wspomniane 6mb. ale i i tak to wisi bo mam po koncentryku 25 mb i leje cieplym moczem na telekompromitace polska
Niepohamowany
Niepohamowany
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze ty poczytaj zanim zaczniesz pluc, z tpsa tyle czasu mialem umowe ze az za dobrze znam wszelkie ich bzdurne umowy. nie mowie o umowie tylko o tym ze tpsa nie jest w stani dostarczyc neta przykladowo 6 mb kiedy inna firma w tym samym obszarze geogr. i po tych samych kablach bez problemowo dostarcza wspomniane 6mb. ale i i tak to wisi bo mam po koncentryku 25 mb i leje cieplym moczem na telekompromitace polska

Bo tu gdzie tepsa widzi że jest brak możliwości technicznych na 6 mega da ci 2 a netia da Ci 6 gdzie w umowie będzie że może się synchronizować między 2 a 6 i na 6 się nigdy ten internet nie zsynchronizuje :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.