Wkomponowana
Wkomponowana
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)

posiadam telefon Nokia 5310 XpressMusic, ostatnio się bawiłam i coś pozmieniałam i niestety nie wyświetla mi się od kogo dostaję sms dopiero jak go odczytam to pisze nadawca, wie ktoś jak to zmienić, żeby w momencie kiedy dostaję sms na wyświetlaczu pokazywał się nadawca sms? pozdrawiam :)

Mhm
Posty: 14 (po ~121 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Wkomponowana
Wkomponowana
  30 czerwca 2011

no niestety nikt nie potrafi mi pomóc więc założyłam temat jeszcze raz, tacy tu specjaliści zaglądają, że pożal się boże....

Jacek80
Jacek80
  30 czerwca 2011

spróbuj przestawić książkę adresową na tą z telefonu, a nie karty SIM (albo odwrotnie - nie pamiętam, bo dawno nie miałem nokii)
wchodzisz w książke -> opcje i tam coś powinno być
Po przestawieniu nie przestrasz się jak Ci jakieś kontakty uciekną - w razie czego możesz przestawić tą opcje jeszcze raz i wszystko powinno wrócić... można też skopiować kontakty z telefonu na sim i odwrotnie

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tacy tu specjaliści zaglądają, że pożal się boże....

To zapłać kur2 lepszym, a nie nażerasz jeszcze na darmową pomoc.
Wkomponowana
Wkomponowana
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nażerasz

narzekasz jak już coś :zonk:
whitestok
whitestok
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety nikt nie potrafi mi pomóc więc założyłam temat jeszcze raz,

zamiast zakładać temat po pięć razy to mogłabyś chociaż raz kupić sobie normalny telefon...
denaturat
denaturat
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: posiadam telefon Nokia 5310 XpressMusic

taki sam ma moja dziewczyna :woot: zaraz sprawdze jak to u niej wyglada
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.