xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  27 czerwca 2011 (pierwszy post)

Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

Podczas łączenia z serwerem nk.pl wystąpił błąd.

Nie można nawiązać bezpiecznego połączenia, ponieważ obsługa protokołu SSL została wyłączona.

(Kod błędu: ssl_error_ssl_disabled)

Żądana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić
autentyczności otrzymanych danych.

* Należy skontaktować się z właścicielem witryny i poinformować go o tym problemie albo
skorzystać z opcji „Zgłoś niedziałającą witrynę” w menu Pomoc.

Witam mam taki problem nie moge wejśc na tą strone nk:(-pomóżcie...

Jacek80
Jacek80
  27 czerwca 2011

wstawiałeś jakieś screeny do postu, czy po prostu zrobiłeś takie odstępy między linijkami :wtf:
- Spróbuj przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki (wszystko zależy jaka przeglądarka, w internet explorer są to Menu Opcje Internetowe -> i tu w kilku zakładkach trzeba przywrócić ustawienia domyślne)
- spróbuj pod inną przeglądarką,
- wyczyść kompa za pomocą CCleaner

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wstawiałeś jakieś screeny do postu, czy po prostu zrobiłeś takie odstępy między linijkami

taki jacku miałem komunikat,sam się zdziwiłem ...:and:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  27 czerwca 2011

patrzałem pod explolerem i jakoś chodzi ...
ale znowu mam kolejny problem z mozillą firefox mianowicie:
i drugi-nie działa mi wogle firefox :(

Nie można zainicjować komponentu zabezpieczeń. Najbardziej prawdopodobną przyczyną błędu jest problem z plikami w katalogu z profilem użytkownika programu. Należy sprawdzić, czy ten katalog nie jest chroniony przed zapisem/odczytem oraz czy dysk, na którym znajduje się ten katalog, nie jest zapełniony lub jest bliski zapełnienia. Zaleca się zamknięcie programu oraz naprawienie błędu. Konsekwencją kontynuowania bieżącej sesji programu może być nieprawidłowe zachowanie podczas korzystania z funkcji związanych z zabezpieczeniami.

Możesz jacku pomóż:)

Jacek80
Jacek80
  27 czerwca 2011

start -> uruchom -> wpisz firefox -p tam utworzysz nowy profil. W firefoxie dość często nawalają profile

jagodajagodajagody
jagodajagodajagody
  27 czerwca 2011

Wejdź http://seksbaza.com/forum-czlonek-meski/index.php i zobacz „Największego polskiego penisa”. Sam oceń czy rzeczywiście taki jest!

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  28 czerwca 2011

Dziękuje ślicznie Jacku za pomoc-Temat do zamknięcia :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.