milosz9292
milosz9292
  27 czerwca 2011 (pierwszy post)

Mam taki dziwny problem z przeglądarką. Otóż po włączeniu komputera pojawiło się okno, że jest dostępna aktualizacja firefoxa, więc ją zainstalowałem.
Potem jak chciałem włączyć przeglądarkę to pojawił się właśnie ów problem.
Mam zainstalowany dodatek FoxTab, który po otwarciu nowej karty pokazuje mi "moje ulubione" coś takiego jak w Google Chrome-takie "kafelki". Po otwarciu nowej karty pojawia mi się takie coś.:

Nawet jak wejdę do zakładek i wybiorę stronę czy jak ją wpiszę w polu adresu to ona widać że się ładuje i otwiera ale nadal jest czarne tło.
Natomiast jak zminimalizuje przeglądarkę i najadę myszką na pasek zadań na ikonkę mozilli jest coś takiego:

Czyli wygląda jakby się strony normalnie otworzyły.
Wie ktoś o co chodzi?
Z góry dzięki za pomoc:)

Marduk91
Marduk91
  27 czerwca 2011

czy Firefox znalazł kompatybilną wersję tego dodatku?
najprawdopodobniej ów dodatek jest przyczyną tego czarnego tła, spróbuj go wyłączyć lub usunąć.

denaturat
denaturat
  27 czerwca 2011

pozbadz sie firefuxa i zainstaluj cos co jest zdatne do przegladania neta np opere

milosz9292
milosz9292
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najprawdopodobniej ów dodatek jest przyczyną tego czarnego tła, spróbuj go wyłączyć lub usunąć

Jak mam to odinstalować, skoro nie moge w nic wejść w tej przeglądarce nawet w dodatki...:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: pozbadz sie firefuxa i zainstaluj cos co jest zdatne do przegladania neta np opere

Miałem już opere, chrome, safari. Wkażdej przeglądarce był jakiś błąd. Chrome nie mogę włączyćbo wyskakuje jakiś tam błąd, a w operze też jest jakiś błąd przy przeglądaniu np galerii zdjęć. Jak dam wstecz to mnie cofa do strony głównej....
A IE jest moim zdaniem za wolny
Marduk91
Marduk91
  27 czerwca 2011

spróbuj zainstalować ponownie FF

milosz9292
milosz9292
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a w operze też jest jakiś błąd przy przeglądaniu np galerii zdjęć

Chodzi o NK .

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dam wstecz to mnie cofa do strony głównej

cofa do strony startowej* opery

*sorry za 2 post
milosz9292
milosz9292
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spróbuj zainstalować ponownie FF

ok problem rozwiązany. Zainstalowałem ponownie. Ale myslałem, że da się ten problem rozwiązać inaczej, bez ponownej instalacji..
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Google Chrome-takie "kafelki". Po otwarciu nowej karty pojawia mi się takie coś.:

W operze, posiłkujmy się prawdziwymi autorami a nie tymi co kopiują:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ok problem rozwiązany. Zainstalowałem ponownie. Ale myslałem, że da się ten problem rozwiązać inaczej, bez ponownej instalacji..

usunięcie wadliwej wtyczki?
milosz9292
milosz9292
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: usunięcie wadliwej wtyczki?

Nie dało się odinstalować tego dodatku bo nie mogłem w przeglądarce wejść nawet w opcję "dodatki":)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.