NaatureCaalls
NaatureCaalls
  22 czerwca 2011 (pierwszy post)

czesc ; )
mam problem.. jak moge zainstalowac aplikacje android do telefonu sony ericsson xperia x8.. nie chce sciagac z android market bo by mnie to troszke pokosztowalo ;/ ..
jak zainstalowac aplikacje sciagniete z neta do telefonu ?

milosz9292
milosz9292
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zainstalowac aplikacje sciagniete z neta do telefonu ?

Pobrane pliki musisz przenieść do folderu "android" gdy podłączysz telefon do komputera, a potem to chyba trzeba szukać w telefonie w aplikacjach czy gdzie tam i zainstalować.
Jeżeli masz w domu Router czyli urządzenie, które umożliwia łączenie się komputera z internetem bezprzewodowo, to możesz "podpiąć" do niego telefon. Wtedy będzie mogła pobierać aplikacja z marketu bez obaw o koszty:)
MichaU
MichaU
  23 czerwca 2011

w x10 jest cos takiego ze trzeba zezwolic na instalowanie aplikacji spoza marketu. nie wiem czy jest tak samo w x8 ale jak cos to rada zawsze sie moze przydac

Yaser
Yaser
  23 czerwca 2011

ściągnięty plik *.apk skopiuj na kartę pamięci
potem trzeba zezwolić na instalacje aplikacji z poza marketu
ustawienia → aplikacje → nieznane źródła(?) trzeba postawić haczyk
na końcu przez manager plików odnaleźć wybrany plik i zainstalować

Yaser
Yaser
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pobrane pliki musisz przenieść do folderu "android" gdy podłączysz telefon do komputera, a potem to chyba trzeba szukać w telefonie w aplikacjach czy gdzie tam i zainstalować.


Skoro nie masz pojęcia, to w jakim celu się wypowiadasz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.