NicZaFriko
NicZaFriko
  16 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam jestem posiadaczem telefonu Samsung S8300 i strasznie malo h trzyma bateria przy normalnym użytkowaniu , powodem pewnie jest tego pojemność bo tylko 880 mAh przy dużym i dotykowym wyświetlaczu ;/
Polazłem wiec na allegro poszukać lepszych zamienników ( wiadomo co Chińczycy nie wymyśla) i trafiłem na baterie 1800mAh Litowo Polimerowa jako jedyna na allegro bo reszta to litowo jonowe .. i teraz pytanie czy zaryzykować wydanie 20 zł i sprawdzić ta baterie czy jest to totalna głupota ? czy to 1800mAh to tylko chwyt do zakupu ?

milosz9292
milosz9292
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam jestem posiadaczem telefonu Samsung S8300 i strasznie malo h trzyma bateria przy normalnym użytkowaniu , powodem pewnie jest tego pojemność bo tylko 880 mAh przy dużym i dotykowym wyświetlaczu ;/ Polazłem wiec na allegro poszukać lepszych zamienników ( wiadomo co Chińczycy nie wymyśla) i trafiłem na baterie 1800mAh Litowo Polimerowa jako jedyna na allegro bo reszta to litowo jonowe .. i teraz pytanie czy zaryzykować wydanie 20 zł i sprawdzić ta baterie czy jest to totalna głupota ? czy to 1800mAh to tylko chwyt do zakupu ?

Moim zdaniem nie warto pchać się w jakieś części nieoryginalne, bo może to doprowadzić do uszkodzenia telefonu. Pisze o tym na pierwszych stronach każdej instrukcji obsługi....
Poza tym jeżeli często używasz telefonu(czyt. wyświetlacz często jest podświetlony) to nie oczekuj od niego, że bedzie |Ci trzymał tydzień.
RaDiK88
RaDiK88
  17 czerwca 2011

ja powiem tak 1800mAh to jest napisane a w rzeczywistości to ma pewnie 700 max

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.